Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneGCNGBAXBOX
Okładka Super Bubble Pop (GCN)

Super Bubble Pop

Super Buble Pop to wydana przez Jaleco Etertainment gra logiczna na wzór nieśmiertelnego Bust-a-Move. Celem zabawy jest zbijanie widocznych na ekranie kul poprzez układanie ich minimum po trzy w rzędzie.

Logiczne

Okładka Super Bubble Pop (GCN)

data premiery gry:

anulowana

GCN GBA

25gru2002

XBOX
PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Super Buble Pop to wydana przez Jaleco Etertainmentgra logiczna na wzór nieśmiertelnego Bust-a-Move. Celem zabawy jest zbijanie widocznych na ekranie kul poprzez układanie ich minimum po trzy w rzędzie. Jednak trzeba się spieszyć, gdy czas minie zestaw opadnie niżej, a gdy dotknie krawędzi – kończymy zabawę.

Do wyboru mamy pięć postaci, które są didżejami i to właśnie one zbijają napierające na nas kulki. Każda z nich posiada swoją specjalną zdolność, by pomóc nam przebrnąć przez wszystkie 150 plansz zawartych w produkcji. Aby dopasować produkt do własnych umiejętności, autorzy wprowadzili cztery zróżnicowane poziomy trudności. Do standardowych dziewięciu ataków specjalnych dochodzą kolejne, jednak tylko w trybie dla dwóch graczy.

Podczas zabawy przygrywa nam trzynaście utworów muzycznych (głównie techno - można wybrać kolejność odtwarzania). Grafika jest bardzo kolorowa, a tym samym niezwykłe przejrzysta, jeśli jednak komuś nie pasują zdefiniowane zestawy, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby niemal całkowicie pozmieniać kolorystykę według własnego widzimisię.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   podzielony ekran     Liczba graczy: 1-2  

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 5 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Super Bubble Pop

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Super Bubble Pop

Nintendo GameCube

Nintendo GameCube

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci
XBOX
GCN
GBA