Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePS4
Okładka Summer Lesson: Allison Snow Seven Days Garden (PS4)

Summer Lesson: Allison Snow Seven Days Garden PS4

Summer Lesson: Allison Snow Seven Days Garden to prosta przygodówka przygotowana przez Bandai Namco Entertainment z myślą o PlayStation VR, początkowo jako demo technologiczne. Wcielamy się w nauczyciela udzielającego letnich korepetycji z japońskiego amerykańskiej studentce.

Przygodowe | FPP | PlayStation VR | rzeczywistość wirtualna | tytuły ekskluzywne PlayStation

Sony PlayStation 4
Okładka Summer Lesson: Allison Snow Seven Days Garden (PS4)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PS4:

22czerwca2017

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Summer Lesson: Allison Snow Seven Days Garden na PS4 to trójwymiarowa gra komunikacyjna stworzona z myślą o okularach rzeczywistości wirtualnej PlayStation VR. Odgrywamy rolę nauczyciela udzielającego letnich korepetycji amerykańskiej studentce z wymiany. Gra jest drugą częścią serii Summer Lesson; pierwsza odsłona ukazała się w 2016 roku. Obie produkcje zostały stworzone jako dema technologiczne prezentujące możliwości okularów PlayStation VR i przedstawione po raz pierwszy w 2014 roku. Za powstanie gry odpowiada zespół deweloperski z japońskiej firmy Bandai Namco. Reżyserem tytułu jest Katsuhiro Harada, twórca serii bijatyk Tekken.

Fabuła

Akcja Summer Lesson: Allison Snow Seven Days Garden została przedstawiona z perspektywy pierwszej osoby. Gracze wcielają się w nauczyciela, który spędza lato z Allison Snow. Bohaterka jest amerykańską studentką, która przebywa do jakiegoś czasu na wymianie w Japonii. Naszym zdaniem jest pomóc jej w nauce języka.

Mechanika

W trakcie zabawy zostajemy przeniesieni na werandę tradycyjnego japońskiego domu. Rozgrywka jest wyjątkowo nieskomplikowana i interakcje z wirtualnym światem ograniczają się do wykonywania zaledwie kilku gestów. Allison zadaje nam pytania, na które odpowiadamy „tak” lub „nie”, kiwając lub kręcąc głową. W wielu momentach zabawy wybieramy także jedną z kilku dostępnych opcji, spoglądając w stronę unoszących się w powietrzu ikon.

Twórcy przygotowali kilka zestawów DLC, oferujących nowe kostiumy oraz dodatkowe scenariusze.

Kwestie techniczne

Oprawa audiowizualna Summer Lesson: Allison Snow Seven Days Garden została przygotowana na silniku Unreal Engine 4, oferuje więc wysokiej jakości efekty specjalne oraz animacje. Ponieważ twórcy wykorzystali zaledwie dwie lokacje, wypełnili je dużą liczbą drobnych detali oraz szczegółów, nadających całości sporą dozę realizmu. Gra do działania wymaga okularów rzeczywistości wirtualnej PlayStation VR.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Gry podobne do Summer Lesson: Allison Snow Seven Days Garden

Wymagania wiekowe Summer Lesson: Allison Snow Seven Days Garden

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Summer Lesson: Allison Snow Seven Days Garden

Sony PlayStation 4

Sony PlayStation 4

  • Wykorzystuje:
  • PlayStation VR