Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePS1
Okładka Street Skater 2 (PS1)
OkładkaStreet Skater 2 (PS1)

Street Skater 2 PS1

Street Sk8er 2 | Street Boarders 2

Kontynuacja gry sportowej z 1999 roku. Podobnie jak pierwowzór, Street Skater 2 skupia się na pokonywaniu za pomocą deskorolki różnorodnych tras. Zadaniem gracza jest nie tylko osiągnięcie jak najlepszych wyników czasowych, ale także wykonywanie efektownych trików.

Sportowe | deskorolka | sporty ekstremalne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Street Skater 2 Premiera PS1

1marca2000

producent: Atelier Double wydawca: Electronic Arts Inc.

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Street Skater 2 na PS1 (w Stanach Zjednoczonych znana jako Street Sk8er 2) to kontynuacja wydanej w 1999 roku gry Street Skater. Podobnie jak poprzedniczka, sequel jest grą sportową, skupiającą się na efektownym pokonywaniu tras za pomocą deskorolki. Gra została opracowana przez japońskie studio Micro Cabin Co.

Mechanika

W Street Skater 2 na PS1 zadaniem gracza jest pokonywanie wypełnionych przeszkodami, rampami i poręczami tras w możliwie najszybszy oraz najbardziej efektowny sposób. Podobnie jak w części pierwszej, na każdym z poziomów gracz mierzy się nie tylko z limitem czasowym, ale także z koniecznością zdobycia określonej liczby punktów. Te przyznawane są za wykonywanie trików. Lokacje wypełniono sekretami, pobocznymi ścieżkami oraz ukrytymi skrótami, dzięki którym wielokrotne powtarzanie tych samych wyścigów nie nudzi się zbyt szybko.

Tryby gry

Oprócz zawodów, Street Skater 2 na PS1 oferuje tryb swobodnej gry, w którym gracz może zwiedzać bez ograniczeń czasowych wcześniej odblokowane trasy. Użytkowników z duszą architektów zainteresować powinien edytor poziomów, natomiast dla miłośników grania ze znajomymi przygotowano tryb multiplayer na podzielonym ekranie lub za pośrednictwem specjalnego kabla łączącego dwie konsole.

Kwestie techniczne

W porównaniu do wydanego rok wcześniej poprzednika, Street Skater 2 na PS1 oferuje zdecydowanie ładniejszą oprawę wizualną. Zarówno trasy, jak i zawodnicy stali się bardziej szczegółowi, a animacje bardziej płynne. Ponownie dużą atrakcją tytułu jest ścieżka dźwiękowa, zawierająca utwory takich wykonawców jak Deftones, Ministry, Citizen King, Shootyz Groove czy 8stops7.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: sieć lokalna / podzielony ekran   Liczba graczy: 1 - 2  

Nośnik: 1 CD

Wymagania wiekowe Street Skater 2: Odpowiednia dla każdego wieku.