Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweWii
Okładka Stratusphere (Wii)
OkładkaStratusphere (Wii)

Stratusphere Wii

Stratusphere to gra treningowa, pozwalająca poznać tajniki rozmaitych ćwiczeń poprawiających kondycję i sylwetkę, wzbogaconych dodatkowo o elementy jogi i medytacji. Gra wykorzystuje możliwości kontrolerów Wiimote i Wii BalanceBoard.

Sportowe | tytuły ekskluzywne Nintendo

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Stratusphere Premiera Wii

anulowana

producent: Frima Studio

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Stratusphere to kolejny już produkt wydany na konsolę Wii, którego głównym założeniem jest promowanie aktywnego stylu życia i dbania o dobrą kondycję fizyczną. Za przygotowanie omawianej produkcji odpowiedzialne jest Frima Studio, znane także za sprawą nietypowej strategii Zombie Tycoon.

Rolę instruktora w grze Stratusphere sprawuje Trish Stratus, której dotychczasowa kariera obejmuje między innymi wykonywanie zawodów modelki z branży fitness oraz uczestniczki profesjonalnych zawodów wrestlingowych organizowanych pod egidą korporacji WWE. W grze Trish pomaga w wypracowaniu odpowiedniej rutyny, na bieżąco informując o aktualnych postępach i sugerując dalsze kroki rozwoju. Sporą ciekawostką jest dodanie do gry licznych filmów instruktażowych z udziałem Stratus.

Dostępne w Stratusphere tryby podzielone zostały na kilka różnych kategorii, oferując nie tylko typowe ćwiczenia z kategorii klasycznego fitnessu, ale również tematykę zahaczającą o jogę oraz medytację. Podobnie jak w innych produktach z tego gatunku, wyłącznie od naszych upodobań zależy nad jaką częścią ciała chcemy w jak największym stopniu popracować i z jaką częstotliwością mają pojawiać się kolejne zadania.

Stratusphere w znacznym stopniu opiera się o wykorzystanie charakterystycznych kontrolerów konsoli Wii. Prowadzenie zmagań możliwe jest z wykorzystaniem wyłącznie tradycyjnego Wii-pilota, aczkolwiek najlepsze rezultaty zapewnia użycie deski Wii Balance Board. Kolejne ćwiczenia są prezentowane w ładnie wykonanym trójwymiarowym środowisku.

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Stratusphere: Odpowiednia dla każdego wieku.

Stratusphere Wymagania sprzętowe

Nintendo Wii

Nintendo Wii

  • Wykorzystuje:
  • Wii Balance Board