Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiXBOXPS2
Okładka Spy vs Spy (XBOX)
OkładkaSpy vs Spy (XBOX)

Spy vs Spy

Kapelusze, szpiczaste nosy i wysokie kołnierze powracają, by zmierzyć się w odwiecznej walce różnokolorowych szpiegów. Wszystkie chwyty są dozwolone - w wojnie o tajne dokumenty można używać wszelkiej broni i pułapek.

Akcji | komiksy

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Spy vs Spy Premiera

12kwi2005

PS2 XBOX

Reedycja znanej z 8-bitowców gry o dwóch toczących ze sobą walkę agentach. Kapelusze, szpiczaste nosy i wysokie kołnierze powracają, by zmierzyć się w odwiecznej walce różnokolorowych szpiegów. Wszystkie chwyty są dozwolone - w wojnie o tajne dokumenty można używać wszelkiej broni i pułapek.

Do wyboru mamy następujących szpiegów: znajomych w białym i czarnym płaszczu oraz nowicjuszy: blondynkę w szarym płaszczu i specjalnego robo-szpiega – mocnego w walce, ale za to dużo wolniejszego.

Nowe Spy vs Spy zachowuje klimat zarówno komiksu z Mad Magazine, jak i opartej na nim znakomitej gry. Oczywiście jest też opcja dla kilku graczy oraz nowa grafika 3D. Poza tym dwanaście etapów w sześciu różnych sceneriach i pomieszane elementy strategii, platformówki i strzelaniny.

Gra niczym nie różni się od wersji na Xboksa.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1-4  

Ocena użytkowników: 6,3 / 10 na podstawie 49 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Spy vs Spy

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.
PS2
XBOX