Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePSP
Okładka Spot The Differences! (PSP)

Spot The Differences! PSP

Spot The Differences! to stworzona z myślą o wyjątkowo spostrzegawczych użytkownikach kieszonkowej konsoli PlayStation Portable gra logiczna autorstwa studia ReignDesign. Rozgrywka polega na wskazywaniu różnic pomiędzy pozornie identycznymi obrazkami.

Logiczne | tytuły ekskluzywne PlayStation

PlayStation Portable
Okładka Spot The Differences! (PSP)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PSP:

5listopada2009

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Spot The Differences! jest grą logiczną dedykowaną wielbicielom popularnej zabawy w „porównaj szczegóły”, polegającej na znajdowaniu różnic pomiędzy dwoma pozornie identycznymi obrazkami. Tytuł należy do serii gier Minis przeznaczonych na konsolę PlayStation Portable.

Tytuł charakteryzuje się prostym i przyjaznym interfejsem. Znajdziemy w nim 240 różnych fotografii, pogrupowanych według kilku kategorii, takich jak np. przyroda, sport, podróże, gastronomia. Do odnalezienia w grze jest 4800 różnic.

Spot The Differences! pozwala na rozgrywkę na czterech poziomach trudności oraz w trzech różnych trybach gry. W trybie Arcade obrazki pojawiają się w losowej kolejności, a zadaniem gracza jest odnalezienie pięciu charakterystycznych elementów, które nie są ze sobą zgodne. Tryb Select Picture różni się od powyższego możliwością wyboru zdjęcia przez gracza. Ostatnim trybem jest Time Attack, w którym zgodnie z nazwą, najważniejszą rolę odgrywa czas - obrazki różnią się tylko jednym szczegółem, a gracz musi odnaleźć ich jak najwięcej przed upływem wyznaczonego limitu czasowego.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Gry podobne do Spot The Differences!

Klasyfikacja PEGI Spot The Differences!

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Spot The Differences!

PlayStation Portable

PlayStation Portable

  • Wykorzystuje:
  • PlayStation Network