Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweiOSSwitchPCAND
Okładka Sparkle ZERO (iOS)
OkładkaSparkle ZERO (iOS)

Sparkle ZERO

Prosta gra zręcznościowa, w której przejmujemy kontrolę nad mikroskopijnych rozmiarów istotą przemierzającą bezkresny ocean w poszukiwaniu pożywienia. W ten sposób Iskierka (ang.

Zręcznościowe | elementy logiczne | polskie | top-down | indie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Sparkle ZERO Premiera

14mar2016

PC

27kwi2016

iOS

28kwi2016

AND

26kwi2018

Switch

Gry podobne do Sparkle ZERO

The Sparkle 2: Evo

Orbt

Flappy Bird

Sparkle ZERO jest nieskomplikowaną grą zręcznościową, za której stworzeniem stoi niezależne studio MMEU. Tytuł pojawił się między innymi na platformie AND, iOS itd., a jego wydaniem zajęła się firma Forever Entertainment.

Mechanika

W Sparkle ZERO wcielamy się w mikroskopijnych rozmiarów istotę zwaną Iskierką (ang. Sparkle), którą obserwujemy z perspektywy top-down; w trakcie zabawy przemierzamy bezkresny ocean w poszukiwaniu mikroorganizmów nadających się do zjedzenia. Z czasem podopieczny nie tylko zmienia wygląd, ale też rośnie, dzięki czemu może atakować i pożerać coraz większe drapieżniki; w ten sposób stopniowo osiąga kolejne ogniwa łańcucha pokarmowego. Warto odnotować, że najciekawsze okazy stworzonek można oglądać w specjalnej galerii.

Kwestie techniczne

Wydane na platformę AND, iOS itd. Sparkle ZERO oferuje oryginalną oprawę graficzną, której półprzezroczyste elementy mienią się odcieniami niebieskiego. Zabawa toczy się przy akompaniamencie relaksującego, ambientowego soundtracku.

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Sparkle ZERO: Odpowiednia dla każdego wieku.

PC
AND
iOS
Switch