Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePC
Okładka Sleeping Beauty (PC)

Śpiąca Królewna PC

Sleeping Beauty

Śpiąca Królewna jest kolejną pozycją z serii programów edukacyjnych, wydawanych przez firmę Aidem Media. Grę tę przeznaczono przede wszystkim dla dzieci w wieku przedszkolnym lub dopiero co rozpoczynających edukację.

Logiczne | edukacyjne | dla dzieci | polskie | baśń

PC Windows
Okładka Sleeping Beauty (PC)

producent: Aidem Media

wydawca: Aidem Media

wydawca PL: Aidem Media

Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

15marca2006

15marca2006

pudełko PL

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Śpiąca Królewna jest kolejną pozycją z serii programów edukacyjnych, wydawanych przez firmę Aidem Media. Grę tę przeznaczono przede wszystkim dla dzieci w wieku przedszkolnym lub dopiero co rozpoczynających edukację. Integralną częścią niniejszego produktu są liczne, rozwijające kreatywność oraz ćwiczące pamięć i spostrzegawczość zadania, zaserwowane pod postacią doskonałej rozrywki. Developerzy pozwolili również na sprawdzenie logicznego myślenia, jak i rozpoznawania liter, cyfr, kolorów i kształtów.

Miłośnicy puzzli, ułożywszy niezwykle barwne obrazki, mają okazję zobaczenia, jak przedstawione na nich postaci ożywają. Chcąc podwyższyć sobie poprzeczkę w tego typu zadaniach, wystarczy zabrać się za przygotowywanie witraży. Po wyczerpującej zabawie, traktującej o dopasowywaniu rozmaitych kawałków, przychodzi czas na odpoczynek. Użytkownik wciela się w nadwornego malarza z pędzlem-myszką i plikiem rysunków wymagających pokolorowania w ręku. Nie można jednak relaksować się zbyt długo. Pomóc należy dobrym wróżkom, które pomieszały wszystkie prezenty, jak również księciu potrzebującemu niemałego wsparcia w przejściu przez niebezpieczny królewski ogród.

Dzieci dostają niepowtarzalną szansę na zabawę snami. Usypiając wszystkich mieszkańców zamku, zadbać powinno się też o zapewnienie im spokoju. Wiąże się z tym obowiązek zapanowania nad zgrają zwierzaków wydających różne dźwięki. Zdecydowanie przyjemniejsze okazuje się kreowanie własnych snów. Dowcipnisie wiele uciechy znajdują w płataniu figli szefowi gwardzistów. Śpiącego strażnika wysmarować można czekoladą, udekorować ogórkami bądź postawić mu wazę z zupą na głowie. Opcji jest niezwykle wiele – wszystko zależy jedynie od pomysłowości gracza.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Cena gry w dniu premiery: 39,90 PLN

Gry podobne do Śpiąca Królewna

Wymagania wiekowe Sleeping Beauty

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Śpiąca Królewna

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium III 1 GHz
  • 128 MB RAM