Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPC
Okładka Shady O'Grady's Rising Star (PC)
OkładkaShady O'Grady's Rising Star (PC)

Shady O'Grady's Rising Star PC

Shady O'Grady's Rising Star to produkcja reprezentująca gatunek RPG, dzięki której możemy poczuć, przynajmniej wirtualnie, smak życia gwiazdy rocka.

RPG | muzyczne | czasy współczesne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Shady O'Grady's Rising Star Premiera PC

20lutego2007

producent: Gilligames wydawca: Shrapnel Games Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Shady O'Grady's Rising Star to produkcja reprezentująca gatunek RPG, dzięki której możemy poczuć, przynajmniej wirtualnie, smak życia gwiazdy rocka. Program przenosi nas w świat długowłosych indywidualistów, gorących fanek i wszystkiego tego, co kojarzy się z muzycznym showbiznesem, a my wcielając się w rolę początkującego muzyka, rozpoczynamy walkę o sławę. Droga do niej nie jest jednak łatwa. Najpierw musimy uformować kapelę, w skład której będą wchodzić osoby reprezentujące różnorodne talenty. A zatem musimy poszukać ludzi świetnie grających na rozmaitych instrumentach, potrafiących komponować utwory, musimy także znaleźć kogoś, kto zajmie się muzyczną produkcją oraz kogoś ze smykałką do interesów. Zebranie odpowiednich osób jest trudnym zadaniem. Na szczęście, jako lider zespołu mamy wpływ na to, kto w nim zostanie, a kogo należy się pozbyć. Gdy już uda nam się stworzyć odpowiedni skład kapeli, możemy zająć się komponowaniem piosenek, próbami, koncertami czy studyjnymi nagraniami. Oczywiście, możemy też wybrać się „na podbój świata”, czyli w trasę koncertową po Ameryce, na początek naszym, starym vanem, odwiedzając pod drodze rozmaite sklepy, bary, kluby czy hotele.

Omawiana produkcja oferuje dziesięć gatunków muzyki, począwszy od rock'n'rolla, poprzez ska, a na folku kończąc. Program został wyposażony w edytor, umożliwiający między innymi dostosowywanie wyglądu postaci (ubrania, włosów itp.) czy ekwipunku. Można nawet ozdobić własny van. Ponadto gra oferuje możliwość zaimportowania swoich, ulubionych MP3 do jej ścieżki dźwiękowej.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 6,2 / 10 na podstawie 79 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 5.7 / 10 na podstawie 3 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Shady O'Grady's Rising Star: Odpowiednia dla każdego wieku.

Shady O'Grady's Rising Star Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 900 MHz
  • 256 MB RAM
  • karta grafiki 32 MB
  • 350 MB HDD
  • Windows 2000/XP