Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Secret Service: Security Breach (PC)

Secret Service: Security Breach PC

Sequel gry akcji, w której występowaliśmy w roli agenta amerykańskich służb specjalnych. W Secret Service: Security Breach znów mamy za zadanie chronić najważniejsze osobistości rządu USA, w tym samego prezydenta.

Akcji | FPP | strzelanki

PC Windows
Okładka Secret Service: Security Breach (PC)

producent: 4D Rulers

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

27października2003

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Sequel gry akcji, w której występowaliśmy w roli agenta amerykańskich służb specjalnych. W Secret Service: Security Breach znów mamy za zadanie chronić najważniejsze osobistości rządu USA, w tym samego prezydenta. Początkowo proste misje, polegające np. na pilnowaniu szpitalnej sali, w której leży nasz podopieczny, stopniowo przeradzają się w morderczą walkę o życie nasze i osób, które mamy chronić.

Na naszej drodze stają członkowie zarówno amerykańskiej mafii, jak i międzynarodowych organizacji terrorystycznych, które poprzez zamach na jakąś ważną polityczną figurę chcą wywołać zamęt w stosunkach międzynarodowych. Arsenał, jaki mamy do dyspozycji, nie odbiega znacząco od utartych w gatunku FPS schematów. Dostępne są więc pistolety, noże, karabiny maszynowe, shotguny z eksplodującymi pociskami i broń cięższego kalibru, np. wyrzutnia granatów czy rakietnica.

Za grafikę w grze odpowiada engine AMPII, pozwalający generować dynamiczne cieniowanie i oświetlenie oraz wykorzystujący najnowsze techniki kart graficznych, m.in. bump mapping, pixel shadding itd.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 4,1 / 10 na podstawie 50 głosów czytelników.

Gry podobne do Secret Service: Security Breach

Klasyfikacja PEGI Secret Service: Security Breach

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe Secret Service: Security Breach

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium III 800MHz
  • 128MB RAM
  • 16MB akcelerator 3D