Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweGBA
Okładka Secret Agent Barbie: Royal Jewels Mission (GBA)

Secret Agent Barbie: Royal Jewels Mission GBA

Secret Agent Barbie: Royal Jewels Mission to, jak sama nazwa wskazuje, gra z najpopularniejszą lalką w roli głównej, tym razem jednak występującą jako tytułowa agentka specjalna.

Zręcznościowe

Game Boy Advance
Okładka Secret Agent Barbie: Royal Jewels Mission (GBA)

Angielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji GBA:

8października2002

Secret Agent Barbie: Royal Jewels Mission to, jak sama nazwa wskazuje, gra z najpopularniejszą lalką w roli głównej, tym razem jednak występującą jako tytułowa agentka specjalna. Zadaniem Barbie jest tutaj odnalezienie i odzyskanie skradzionych z różnych miejsc na całym świecie kosztowności (szmaragdy, rubiny czy diamenty). Aby tego dokonać, grający muszą zbierać rozmaite ślady prowadzące do złodzieja i nieustannie działać pod przykrywką, tak żeby nie spłoszyć złoczyńcy, zanim ten nie wpadnie w sprytnie zaplanowaną zasadzkę...

Opisywany produkt to typowy przedstawiciel gatunku zręcznościowych gier platformowych. Kolejne wydarzenia obserwujemy w dwuwymiarze, twórcy zadbali również o bajkową kolorystykę poszczególnych poziomów (Barbie trafia do różnych miejsc w Anglii, Chinach, Włoszech, a nawet w Meksyku). Podczas zmagań możemy używać rozmaitych gadżetów, typowych dla agentów specjalnych (pies-robot, skuter, itp.). W grze nie zapomniano także o rozmaitych mini-grach, znacznie podnoszących przyjemność płynącą z rywalizacji (np. łamanie kodów, czy jazda konno).

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena gry 7.6 / 10 na podstawie 31 ocen czytelników.

Gry podobne do Secret Agent Barbie: Royal Jewels Mission

Klasyfikacja PEGI Secret Agent Barbie: Royal Jewels Mission

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
Barbie razy 4 od Vivendi

wiadomość9 sierpnia 2005

Przedstawiciele firmy Vivendi poinformowali, iż we wrześniu fani (a raczej fanki) lalki Babrie otrzymają w swoje ręce kolejne interaktywne przygody swojej ulubienicy. Gry przeznaczone będą dla komputerów osobistych oraz konsol GBA i powstaną w oparciu o animowane filmy Barbie and the Magic of Pegasus oraz My Scene Goes Hollywood.