Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieX360
Okładka Sea Life Safari (X360)

Sea Life Safari X360

Sea Life Safari jest oryginalną, pozbawioną przemocy produkcją, w której wcielamy się w nurka i fotografujemy mieszkańców morza.

Towarzyskie | tytuły ekskluzywne Xbox

Microsoft Xbox 360
Okładka Sea Life Safari (X360)

producent: Wanako Games

wydawca: Sierra

Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji X360:

18czerwca2008

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Sea Life Safari jest oryginalną, pozbawioną przemocy produkcją dostępną do pobrania z Xbox Live Arcade. Wcielamy się w nurka i fotografujemy mieszkańców morza.

Żeby uatrakcyjnić nasze zdjęcia możemy rzucać w kierunku ryb rozmaite gadżety, dzięki którym wywołujemy ich naturalne reakcje. W każdym planie możemy wykonać za jednym podejściem 24 zdjęcia, które następnie oddajemy do wglądu profesorowi Willsowi. On zaś ocenia je pod kątem kompozycji, wyczucia odległości, czy ogólnej atrakcyjności.

W Sea Life Safari zwiedzamy pięć lokacji - rafę koralową, cmentarzysko statków, zatopione ruiny starożytnego miasta, morską otchłań oraz podwodny wulkan. Na początku jednak dostępna jest jedynie pierwsza z wymienionych, a kolejne możemy odblokować, jeżeli wykonamy przynajmniej jedno zdjęcie każdej rybie na danym poziomie. Jest ich zresztą całkiem sporo - ponad 60, a w dodatku niektóre z nich spotykamy tylko o określonej porze dnia. W czasie nurkowania możemy zbierać też złote muszle, a gdy zdobędziemy ich określoną ilość odblokujemy kolejne Osiągnięcia. Standardowo tor naszej podwodnej wędrówki jest z góry ustalony, możemy jedynie w tym czasie rozglądać się i oczywiście robić zdjęcia. Twórcy wprowadzili jednak też dodatkową opcję, pozwalającą na samodzielne sterowanie.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Klasyfikacja PEGI Sea Life Safari

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Sea Life Safari

Microsoft Xbox 360

Microsoft Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
Dwie nowe gry na Xbox Live Arcade
Dwie nowe gry na Xbox Live Arcade

wiadomość28 kwietnia 2008

Sierra Online zapowiedziała wypuszczenie na Xbox Live Arcade dwóch gier: Sea Life Safari oraz Zombie Wranglers.