Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePSPNDS
Okładka Scooby Doo! Who's Watching Who? (NDS)

Scooby Doo! Who's Watching Who?

Scooby Doo! Who's Watching Who? to kolejna gra z udziałem sympatycznego psa Scooby’ego i jego przyjaciół z grupy Mystery Inc. Oprócz skakania po platformach, w grze rozwiążemy także wiele łamigłówek oraz zasiądziemy za kierownicą furgonetki Mystery Machine.

Zręcznościowe

Okładka Scooby Doo! Who's Watching Who? (NDS)

wydawca: THQ Inc.

data premiery gry:

13paź2006

PSP

16paź2006

NDS
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Scooby Doo! Who's Watching Who? to kolejna gra z udziałem sympatycznego psa Scooby’ego i jego przyjaciół z grupy Mystery Inc. W przeciwieństwie do poprzedniczek, które zawitały zarówno na konsole stacjonarne jak i handheldy, Who's Watching Who? to produkt przygotowany tylko i wyłącznie z myślą o posiadaczach przenośnych konsol PSP i NDS.

Fred, Kudłaty, Velma, Daphne i ich nieodłączny psiak zostają gwiazdami w popularnym reality show, poświęconym ich ulubionemu zajęciu – polowaniu na duchy. Rywalizująca z drużyną Scooby’ego, grupa Ghost Scene Investigators postanawia sprowokować Mystery Inc. i zarzuca im brak podstaw naukowych w sposobie ich działania. Aby udowodnić słuszność swych metod, piątka przyjaciół postanawia stanąć w szranki z gangiem GSI – zwycięzcą okaże się drużyna, która zdemaskuje większą liczbę złoczyńców.

Pod względem rozgrywki Who's Watching Who? nie odstaje od tego, co widzieliśmy we wcześniejszych grach ze Scooby'm – mamy tu do czynienia przede wszystkim z prostą, ale nie pozbawioną różnorodności platformówką. Prócz skakania po platformach, omijania zastawionych pułapek, walk z przeciwnikami i zbierania Scooby-chrupek, w grze natrafimy także na nieskomplikowane łamigłówki, a nawet, etapy w których zasiadamy za kierownicą furgonetki Mystery Machine!

Fanów serialu telewizyjnego na pewno ucieszy fakt, że za głosy bohaterów, odpowiadają lektorzy znani z animowanego pierwowzoru. Podczas zabawy słyszymy między innymi Sarah Michelle Gellar, Lindę Calderini, Freddie'go Prinze’a Jr. oraz podkładającego głos Scooby’emu - Niela Fanninga.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena czytelników: 5,4 / 10 na podstawie 32 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Scooby Doo! Who's Watching Who?

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Scooby Doo! Who's Watching Who?

PlayStation Portable

PlayStation Portable

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 32 MB
PSP
NDS