Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneWiiNDS
Okładka Science Papa (Wii)

Science Papa

Science Papa to wyprodukowana i wydana przez koncern Activision gra logiczna z elementami strategii. Gracze wcielają się w członka grupy ambitnych chemików, którzy rywalizują z innymi zespołami szalonymi naukowcami w prowadzeniu badań.

Logiczne | tytuły ekskluzywne Nintendo

Okładka Science Papa (Wii)

data premiery gry:

15lip2009

NDS Wii
PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Science Papa jest grą logiczną z elementami strategii, w której naszym zadaniem jest stanie się największym naukowcem wszechczasów w dziedzinie chemii. Zarówno wyprodukowaniem programu, jak i jego dystrybucją zajął się koncern Activision.

Rozpoczynając rozgrywkę gracz zostaje wcielony do grupy badawczej, której jedynym celem jest pokonanie konkurencji oraz uzyskanie miana najlepszych chemików na świecie. Nie jest to jednak takie proste. Właśnie ze względu na rzeczoną konkurencję, w której również nie brakuje zdolnych, acz troszeczkę sfiksowanych naukowców. Na szczęście przez cały czas naszym pomocnikiem i przewodnikiem będzie animowana postać tytułowa.

Gracze mają do dyspozycji aż trzydzieści różnorodnych eksperymentów, których poprawne przeprowadzenie ma zapewnić im zwycięstwo. Przy pomocy rysika mieszamy ze sobą chemikalia, mielimy na proszek ciała stałe lub korzystamy z palnika Bunsena i innych sprzętów, pozostających na wyposażeniu każdej szanującej się pracowni chemicznej.

Gra charakteryzuje się przyjemną dla oka, trójwymiarową grafiką. Jest ona bogata w szczegóły, dzięki czemu eksperymenty wyglądają bardzo efektownie.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   podzielony ekran    

Klasyfikacja PEGI Science Papa

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
NDS
Wii