Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodoweANDiOS
Okładka Sara is Missing (AND)

Sara is Missing

Oryginalna gra przygodowa, opracowana przez studio Monsoon Lab. Gracz wciela się w rolę znalazcy telefonu, którego właścicielka zaginęła w tajemniczych okolicznościach. Zadaniem, jakie czeka na wykonanie, jest odkrycie sekretu stojącego za tymi wydarzeniami.

Przygodowe | elementy logiczne | 2D

Okładka Sara is Missing (AND)

data premiery gry:

25paź2016

AND

6gru2016

iOS
PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Sara is Missing to oryginalna gra przygodowa, opracowana przez studio Monsoon Lab. Produkcja trafiła między innymi na platformę AND i iOS.

Fabuła

W Sara is Missing gracz wciela się w rolę znalazcy tajemniczego telefonu. Zgromadzone w smartfonie informacje wskazują na to, że jego właścicielka – Sara – zaginęła w dziwnych okolicznościach. Zadaniem, jakie czeka na wykonanie, jest odkrycie sekretu stojącego za tymi wydarzeniami.

Opowiedziana w grze historia ma nieliniowy przebieg, a to, jakich wydarzeń będziemy świadkami oraz które z zakończeń zobaczymy, zależy od podejmowanych przez nas decyzji.

Mechanika

Rozgrywka w Sara is Missing na platformie AND i iOS została oparta na oryginalnym schemacie. Interfejs przypomina najpopularniejsze mobilne systemy operacyjne, a gracz otrzymuje dostęp do wiadomości, notatek, zdjęć oraz materiałów wideo zapisanych w pamięci urządzenia. W trakcie zabawy przychodzi nam rozwiązywać rozmaite zagadki polegające choćby na odblokowywaniu plików zabezpieczonych hasłem, czy odzyskiwaniu uszkodzonych danych. Często musimy także rozmawiać z osobami z listy kontaktów.

Z uwagi na fakt, że niektóre łamigłówki charakteryzują się stosunkowo wysokim poziomem trudności, nic nie stoi na przeszkodzie, by skorzystać z pomocy telefonicznego asystenta stanowiącego źródło przydatnych wskazówek.

Kwestie techniczne

Sara is Missing charakteryzuje się nietypową, nawet jak na standardy wyznaczone przez inne gry przygodowe, oprawą graficzną. Na warstwę wizualną składają się bowiem standardowe elementy smartfonowego interfejsu oraz przechowywane na urządzeniu pliki wideo i zdjęcia.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Sara is Missing

16+

AND
iOS