Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPS4XONEWiiUSwitch
Okładka Rock'N Racing Off Road DX (PS4)

Rock'N Racing Off Road DX

Zręcznościowa gra wyścigowa, w której zasiadamy za kierownicami zróżnicowanych samochodów przystosowanych do zmagań w terenie i walczymy o zwycięstwo na dwudziestu czterech off-roadowych trasach.

Wyścigi | off-road | elementy zręcznościowe | indie

Okładka Rock'N Racing Off Road DX (PS4)

data premiery gry:

15wrz2015

WiiU

16paź2015

XONE

29lis2016

PS4

9lis2017

Switch
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Rock 'N Racing Off Road DX to zręcznościowa gra wyścigowa, za której opracowaniem stoi studio EnjoyUp Games – zespół, w którego portfolio można znaleźć między innymi podobne tematycznie Grand Prix Rock 'N Racing oraz platformowe Chronos Twin. Opisywana tutaj produkcja trafiła na szereg platform, na których liście pojawia się Switch, PS4 itd..

Mechanika

Sednem rozgrywki w Rock 'N Racing Off Road DX są wyścigi na off-roadowych trasach, obserwowane z kamery zawieszonej wysoko nad torem. W trakcie zabawy zasiadamy za kierownicami zróżnicowanych pojazdów przystosowanych do zmagań w terenie. Do naszej dyspozycji autorzy oddają zarówno zmodyfikowane samochody sportowe oraz klasyczne „terenówki”, jak i monster trucki, którym niestraszne są żadne przeszkody. Kluczem do sukcesu jest nie tylko dobór odpowiedniego auta, lecz także poznanie każdej z dwudziestu czterech tras, na których można znaleźć skocznie i rozmaite pułapki czyhające na wirtualnych kierowców; nic nie stoi również na przeszkodzie, by w razie potrzeby podjąć próbę eliminacji niebezpiecznego konkurenta.

Tryby gry

Wydane na platformę Switch, PS4 itd. Rock 'N Racing Off Road DX oferuje trzy warianty rozgrywki. Podstawowym jest Cup, w którym walczymy o puchary, w ten sposób odblokowując kolejne mistrzostwa, trasy i pojazdy. Towarzyszy mu Time Trial, czyli klasyczne próby czasowe, gdzie naszym zadaniem jest bicie ustanowionych wcześniej rekordów. Listę zamyka natomiast lokalny tryb multiplayer. Warto odnotować, że swoimi osiągnięciami można się pochwalić na internetowych tablicach wyników.

Kwestie techniczne

Trójwymiarowa grafika Rock 'N Racing Off Road DX prezentuje się przeciętnie, aczkolwiek uwagę zwraca jej bogata kolorystyka. Walce o zwycięstwo towarzyszy natomiast dynamiczny soundtrack składający się z rock’n rollowych utworów.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   wspólny ekran     Liczba graczy: 1-4  

Wymagania wiekowe Rock'N Racing Off Road DX

odpowiednia dla każdego wieku

XONE
PS4
WiiU
Switch