Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikBijatykiWii
Okładka River City Ransom 2 (Wii)
OkładkaRiver City Ransom 2 (Wii)

River City Ransom 2 Wii

River City Ransom 2 to wyprodukowana przez firmę Miracle Kidz zręcznościowa bijatyka, stanowiąca remake hitu znanego z konsoli NES. Gracze kierują poczynaniami licealistów, którzy ruszają na ratunek dyrektorowi szkoły i jednej z koleżanek porwanym przez gang Sticka.

Bijatyki | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

River City Ransom 2 Premiera Wii

anulowana

producent: Miracle Kidz wydawca: Nintendo

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Studio Miracle Kidz, które tworzą byli pracownicy Technos Japan czyli ojcowie serii River City Ransom, przygotowało remake swojego hitu sprzed lat.

Bohaterami gry są licealiści, uczniowie jednej z wielu szkół w tytułowym mieście. Postacie wyruszą z misją ratunkową, aby uwolnić porwanych dyrektora i jedną z koleżanek z rąk tajemniczego „Slicka” i jego terroryzującego całe miasto gangu.

Sequel nie różni się założeniami od pierwowzoru. Gra wciąż jest połączeniem chodzonej bijatyki z RPG-iem. Postacie poruszają się głównie w prawo i toczą regularne potyczki z wrogimi gangami i licznymi sub-bossami. Za wygrane pojedynki bohaterowie zdobywają monety, które mogą później przeznaczać w sklepach na przydatne gadżety czy nowe umiejętności. Każda z postaci jest dodatkowo opisana kilkoma statystykami, które determinują jej umiejętności w walce.

Graficznie River City Ransom 2 zostało tylko delikatnie usprawnione względem pierwowzoru sprzed lat. Gra nie straciła swojego charakterystycznego stylu, choć autorzy popracowali nad animacją i pozbyli się natrętnego efektu pikselozy. Unowocześniona została także ścieżka dźwiękowa tytułu.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-2  

Oczekiwania czytelników: 10 / 10 na podstawie 4 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe River City Ransom 2: 12+

River City Ransom 2 Wymagania sprzętowe

Nintendo Wii

Nintendo Wii

  • Wykorzystuje:
  • WiiWare