Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskie3DS
Okładka Rhythm Thief & the Emperor's Treasure (3DS)
OkładkaRhythm Thief & the Emperor's Treasure (3DS)

Rhythm Thief & the Emperor's Treasure 3DS

Miks gry muzycznej i przygodowej, w której wcielamy się w grasującego po Paryżu profesjonalnego złodzieja dzieł sztuki. Tytuł pod względem wizualnym wzorowany jest na popularnej serii Professor Layton, a także oferuje lokalny tryb multiplayer.

Towarzyskie | muzyczne | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Rhythm Thief & the Emperor's Treasure Premiera 3DS

19stycznia2012

producent: SEGA wydawca: SEGA

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Rhythm Thief & the Emperor's Treasure

Professor Layton and the Miracle Mask

Dr. Kawashima's Brain Training

Olliolli

Rhythm Thief & the Emperor's Treasure jest oryginalnym połączeniem opartej na wyczuciu rytmu gry muzycznej oraz przygodówki. Za produkcję tytułu odpowiada japońska firma SEGA.

Gracze wcielają się w postać 18-letniego Raphaela, który wraz ze swoim wiernym psem Founde, zajmuje się kradzieżą najsławniejszych dzieł sztuki. Raphael nie jest jednak pospolitym przestępcą, ponieważ ma w zwyczaju na drugi dzień zwracać skradzione skarby ich właścicielom. Poza polowaniem na najcenniejsze kosztowności paryskich muzeów, w grze staramy się również poznać tajemnice bransolety Tiamat, która jest bezpośrednio związana z zaginięciem ojca naszego bohatera.

Rhythm Thief & the Emperor's Treasure stawia przed nami różnego rodzaju wyzywania rytmiczne i zagadki. Zadania wykonujemy korzystając ze standardowych przycisków, ekranu dotykowego jak i żyroskopu wbudowanego w 3DS-a. W kolejnych misjach zakradamy się do budynków kryjących skarby, w innych uciekamy przed pościgiem, a wszystko to w pełnym 3D. Gra wspiera lokalny tryb multiplayer, korzystając z usługi StreetPass.

Kreskówkowa grafika i projekty postaci zbliżone są do znanej serii gier logicznych pod tytułem Professor Layton, która zadebiutowała na konsoli Nintendo DS.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: sieć lokalna   Liczba graczy: brak danych  

Klasyfikacja PEGI Rhythm Thief & the Emperor's Treasure

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.