Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweX360
Okładka Red Bull Crashed Ice Kinect (X360)

Red Bull Crashed Ice Kinect X360

Red Bull Crashed Ice Kinect to firmowana marką znanego producenta napojów energetyzujących zręcznościowa gra sportowa, wyprodukowana przez austriackie studio Bongfish z myślą o użytkownikach konsoli Xbox 360 i kontrolera Kinect.

Zręcznościowe | Kinect | sporty zimowe | sporty ekstremalne | tytuły ekskluzywne Xbox

Microsoft Xbox 360
Okładka Red Bull Crashed Ice Kinect (X360)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji X360:

30listopada2012

Red Bull Crashed Ice Kinect to propozycja austriackiego studia Bongfish adresowana do miłośników zimowych sportów ekstremalnych, którzy niekoniecznie chcą narażać się na niskie temperatury i bolesne urazy, za to chętnie sprawdziliby swoje umiejętności w komfortowych warunkach domowego salonu.

Zgodnie z tytułem, gra nawiązuje do autentycznych zawodów z cyklu Red Bull Crashed Ice. Konkurencja ta stanowi połączenie hokeja, wyścigów łyżwiarskich oraz ski-crossu. Zawodnicy rywalizują na lodowych torach przeszkód wytyczonych w centrach miast, a ich zadaniem jest dotarcie do mety przed konkurentami.

Rozgrywka w Red Bull Crashed Ice Kinect wymaga od uczestników sprawności fizycznej, refleksu, koordynacji ruchowej oraz umiejętności zachowania równowagi. Twórcy przewidzieli kilka wariantów zabawy. Rywalizować można z komputerową sztuczną inteligencją lub żywymi przeciwnikami. Tryb multiplayer oferuje opcję zmagań 2-osobowych na podzielonym ekranie lub party mode, w którym może brać udział maksymalnie 8 graczy.

Pod względem jakości wykonania, oprawa audio-wizualna Red Bull Crashed Ice Kinect nie odbiega od konkurencyjnych produktów. Na uwagę zasługuje możliwość wykorzystania własnych xboksowych awatarów jako postaci w grze, a także urozmaicone otoczenie tras wzorowane na plenerach, w jakich rozgrywane są zawody Red Bull Crashed Ice.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / podzielony ekran    

Oczekiwania czytelników: 6.7 / 10 na podstawie 3 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Red Bull Crashed Ice Kinect

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Red Bull Crashed Ice Kinect

Microsoft Xbox 360

Microsoft Xbox 360

Wykorzystuje: Kinect