Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Rapid Gunner (PC)

Rapid Gunner PC

Rapid Gunner to wirtualna symulacja rozbudowanej strzelnicy. Za produkcję pełnej wersji gry odpowiadają programiści z czeskiego studia 7FX (twórcy m.in. Team Factor).

Akcji

PC Windows
Okładka Rapid Gunner (PC)

producent: 7FX

wydawca: 7FX

wydawca PL: Play-publishing

Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

15kwietnia2004

25kwietnia2005

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Rapid Gunner to wirtualna symulacja rozbudowanej strzelnicy. Za produkcję pełnej wersji gry odpowiadają programiści z czeskiego studia 7FX (twórcy m.in. Team Factor). Każda z misji zaimplementowanych w opisywanym programie pozwala wyćwiczyć celność, precyzję, spostrzegawczość oraz taktykę - głównym zadaniem jest tutaj bowiem jak najszybsze trafianie w wyznaczone obiekty.

W sumie, do przejścia dostaliśmy osiem zróżnicowanych poziomów (podziemny garaż, sceneria rodem z westernu, śnieżna wioska, podnóże góry, etc.). Na poszczególnych mapach możemy korzystać z wielu rodzajów pistoletów - m.in. Mk23, Glock17, Glock18, CZ75, FiveSeven, czy Sig226 (każdy model broni różni się wybranymi właściwościami, np. szybkością przeładowywania). Akcję gry obserwujemy z perspektywy pierwszoosobowej (widok FPP), zaś wszystkie poziomy wymodelowane zostały w pełnym trójwymiarze. Na dole ekranu twórcy umieścili zegar, odmierzający czas do końca misji, liczbę trafionych celów, a także ilość pozostałych sztuk amunicji. Co ciekawe, osiągnięte wyniki można skonfrontować z rezultatami innych graczy dzięki specjalnemu rankingowi, który znajduje się na oficjalnej stronie programu.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 2 / 10 na podstawie 130 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Rapid Gunner

12+

Rapid Gunner, czyli wirtualna strzelnica dla miłośników pistoletów
Rapid Gunner, czyli wirtualna strzelnica dla miłośników pistoletów

wiadomość30 maja 2004

Po względnym sukcesie taktycznej gry akcji, pt. Team Factor, programiści z czeskiego studia developerskiego 7FX rozpoczęli prace nad kolejnym projektem. Rapid Gunner będzie wirtualną symulacją rozbudowanej strzelnicy, na której graczom przyjdzie trafiać w rozmaite cele przy użyciu szerokiej gammy pistoletów.