Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePCXBOXGBAPS2
Okładka Rapala Pro Fishing (PC)
OkładkaRapala Pro Fishing (PC)

Rapala Pro Fishing

Rapala Pro Fishing to wirtualna symulacja wędkarska, adresowana zarówno do posiadaczy komputerów osobistych, jak i entuzjastów konsol stacjonarnych oraz przenośnych.

Sportowe | wędkarstwo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Rapala Pro Fishing Premiera

1wrz2004

PC PS2 XBOX GBA

Gry podobne do Rapala Pro Fishing

Matt Hayes Fishing

The Strike

Sport Fishing Professional

Rapala Pro Fishing to wirtualna symulacja wędkarska, adresowana zarówno do posiadaczy komputerów osobistych, jak i entuzjastów konsol stacjonarnych oraz przenośnych. Niniejszy produkt powstał we współpracy z fińską firmą Rapala, zajmującą się od lat trzydziestych XX wieku przede wszystkim wytwarzaniem przynęt i innych akcesoriów dla miłośników łowienia ryb.

Dzięki omawianej pozycji można ruszyć nad wodę, aby spróbować pochwycić przedstawicieli szeregu różnych gatunków. Lista tych ostatnich obejmuje m.in. sumy, okonie, łososie, szczupaki i pstrągi. Co ciekawe, każdy rodzaj pływających trofeów został odwzorowany zgodnie z rzeczywistością nie tylko pod względem wizualnym, ale też w materii zachowania.

Developerzy pozwolili nam na uczestniczenie w ponad dwudziestu odmiennych turniejach, zlokalizowanych w rozmaitych zakątkach globu ziemskiego. W każdej z tych konkurencji do wygrania są przede wszystkim wirtualne pieniądze, za które kupuje się coraz lepszy sprzęt wędkarski – oczywiście marki Rapala. Dla początkujących przewidziano rozbudowany samouczek, natomiast na najlepszych czekają liczne ukryte bonusy (np. zarzucanie wędki nad Amazonką).

Ostatnia modyfikacja 10 grudnia 2007

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 7,9 / 10 na podstawie 194 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Rapala Pro Fishing

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Rapala Pro Fishing Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 2

PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 8 MB
Microsoft Xbox

Xbox

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
PC
PS2
XBOX
GBA