Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneiOSANDWP
Okładka QuizClash (iOS)
OkładkaQuizClash (iOS)

Quizwanie

QuizClash

Quizwanie to towarzyska gra edukacyjna przeznaczona dla dwóch graczy. Zabawa polega na odpowiadaniu na serie pytań w celu wyłonienia zwycięzcy pojedynku.

Logiczne | quiz | zagraj za darmo | PvP | towarzyska | edukacyjne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Quizwanie Premiera

18sie2013

iOS

20sie2013

AND

23wrz2014

WP

producent: FEO Media wydawca: FEO Media Strona oficjalna

Gry podobne do Quizwanie

Drawful 2

The Jackbox Party Pack 3

SongPop

Quizwanie jest pierwszą produkcją studia FEO Media, ulokowanego w Sztokholmie, lecz współpracującego z deweloperami na pięciu kontynentach, w celu stworzenia jak największej liczby wersji językowych gry. Omawiana produkcja, dzięki swej prostocie, przyjemnej obsłudze oraz dystrybucji w uczciwym modelu free-to-play zdobyła światowe uznanie i aż 50 milionów użytkowników.

Gra opiera się na idei pojedynków między graczami. By rozpocząć zabawę, należy zaprosić jednego ze swych znajomych (np. z Facebooka) lub losową osobę do zmierzenia się z nami za pośrednictwem quizu. Walka rozpoczyna się od wybrania kategorii, po czym każdy z graczy musi wskazać właściwą odpowiedź na trzy pytania (poprawna odpowiedź oznacza zdobycie punktu). Następnie zmieniana jest tematyka i pojawiają się kolejne zagadki. Cały quiz trwa sześć rund, a więc liczy osiemnaście pytań – wygrywa oczywiście osoba z większą ilością punktów. Co ciekawe, pytania dostępne w grze tworzone są przez fanów Quizwania, przez co ich ilość cały czas się powiększa, rzadko więc się powtarzają.

W płatnej wersji Quizwania, poza brakiem reklam i opcją stworzenia własnego awatara otrzymujemy także dostęp do rankingu graczy, dzięki czemu możemy wziąć udział w rywalizacji o miano najlepszego quizera świata. Otrzymujemy również dostęp do szczegółowych statystyk naszego konta.

Jak przystało na grę tekstową, w omawianej produkcji grafiki jako takiej nie uświadczymy, a całą oprawę stanowi menu. Jest ono jednak przejrzyste, dzięki czemu Quizwanie jest proste, przyjemne i intuicyjne.

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Rozmiar aplikacji: mała (do 50 MB)

Wymagania wiekowe Quizwanie: Odpowiednia dla każdego wieku.

iOS
AND
WP