Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGANDiOS
Okładka Questland: Turn Based RPG (AND)

Questland: Turn Based RPG

Dedykowana urządzeniom mobilnym i osadzona w świecie fantasy gra RPG, w której akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Produkcja posiada turowy system walki i pozwala się bawić w trybach PvE oraz PvP.

RPG | FPP | fantasy | turowe | zagraj za darmo | dungeon-crawler | multiplayer | polskie

Okładka Questland: Turn Based RPG (AND)

producent: Gamesture

wydawca: Gamesture

data premiery gry:

31sie2017

AND iOS
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Wydane na AND i iOS Questland: Turn Based RPG jest dedykowaną urządzeniom mobilnym grą RPG z elementami CCG (Collectible Card Game – gra, w której zbieramy karty). Akcję osadzono w pełnym potworów świecie fantasy, który obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby (FFP). Za stworzenie tej produkcji odpowiada polska firma Gamesture sp. z o.o.

Fabuła

Valia była niegdyś piękną i pokojową krainą, teraz jednak jest skąpana w ciemności nieznanego pochodzenia. Stada ghuli, szkieletów, wielkich pająków i innych stworzeń terroryzują ziemie i zagrażają mieszkańcom. Kto je kontroluje? Jak go powstrzymać? Odpowiedzi na te pytania znajdują się w Twoim zasięgu – bliżej i bliżej, z każdym uderzeniem miecza.

Mechanika

Questland: Turn Based RPG w wersji na AND i iOS jest klasyczną grą fabularną, należącą do podgatunku dungeon-crawler. Obserwując trójwymiarowe środowisko z perspektywy pierwszej osoby, przemierzamy kolejne lokacje, wykonujemy zadania, rozmawiamy z bohaterami niezależnymi, poszukujemy skarbów i mierzymy z niebezpiecznymi wrogami. Jak wskazuje tytuł, produkcja posiada turowy system walki – by osiągnąć zwycięstwo, należy dobrać odpowiednią taktykę i wykorzystywać umiejętności specjalne.

Za wykonywanie działania otrzymujemy punkty doświadczenia, umożliwiające rozwijanie bohatera. W Questland: Turn Based RPG znajdziemy także rozbudowany system ekwipunku, który pozwala zarówno na tworzenie nowego sprzętu, jak i wzmacnianie go z wykorzystaniem specjalnych sfer, dających różnego rodzaju benefity.

Tryby gry

Questland: Turn Based RPG posiada tryby PvE (Player vs. Environment – gracz kontra środowisko) oraz PvP (Player vs. Player – gracz kontra gracz).

Kwestie techniczne

Questland: Turn Based RPG w wersji na AND i iOS posiada trójwymiarową oprawę graficzną, która robi na graczu całkiem pozytywne wrażenie, głównie za sprawą kolorystyki oraz stylu, budzącego skojarzenia z niektórymi filmami animowanymi lub sieciowymi komiksami.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Rozmiar aplikacji: mała (do 50 MB)

Ocena czytelników: 8,5 / 10 na podstawie 26 głosów czytelników.

Gry podobne do Questland: Turn Based RPG

Wymagania wiekowe Questland: Turn Based RPG

12+

Wymagania sprzętowe Questland: Turn Based RPG

Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
AND
iOS