Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Pyro Tycoon (PC)

Pyro Tycoon PC

Pyro Tycoon to strategia ekonomiczna, który daje nam możliwość wcielenia się w rolę pirotechnika. Celem nadrzędnym jest właśnie zrobienie wielkiej kariery, od prowincjonalnego hurtownika do światowego wytwórcy sztucznych ogni.

Strategiczne | ekonomiczne

PC Windows
Okładka Pyro Tycoon (PC)

Polskie napisy

Angielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

16listopada2004

Pyro Tycoon to strategia ekonomiczna, który daje nam możliwość wcielenia się w rolę pirotechnika. Nasz bohater jest osobą, która za dnia sumiennie pracuje nad wszelkimi możliwymi kombinacjami łączenia środków wybuchowych, a nocami sprawdza jakość i efektywność swoich produktów. Możliwe jest tworzenie własnych sztucznych ogni w naszym laboratorium, według własnego widzimisię bądź wykupywanie już gotowych licencji. Do ostatecznego celu i powiększenia naszego wybuchowego imperium możemy dojść w pojedynkę, bądź znajdując sobie kilku wspólników. Nie ma również znaczenia czy uczynimy to legalnie, czy wchodząc na drogę zła. Liczy się tylko dotarcie na szczyt pirotechniki i zdobycie zaufania zakładów, które następnie zainwestują w nasze dzieło. Trzeba jednakże uważać na konkurencję, która nigdy nie śpi i bez skrupułów wykorzysta każde nasze potknięcie. Stąd oprócz siły przydatne może się nieraz okazać trzeźwe myślenie oraz kreatywność w realizacji zadania.

W dalszym przebiegu gry, gdy zdobędziemy już pewną renomę na rynku, dostajemy już szczegółowe zlecenia, które musimy zrealizować. Każde kolejne są trudniejsze, a czasu na ich wykonanie - jak to w życiu bywa - coraz mniej. Jeśli i wykonanie tychże nie będzie dla nas wielką przeszkodą, droga na salony wielkiego świata stanie przed nami otworem. Wówczas możemy liczyć na lukratywne kontrakty zagraniczne, w których przyjdzie nam wykonać zapierające dech w piersiach sztucznie ognie, mające przysłonić nocne niebo nad operą w Sydney czy samym Singapurze. Celem nadrzędnym jest właśnie zrobienie wielkiej kariery, od prowincjonalnego hurtownika do światowego wytwórcy sztucznych ogni.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Wymagania wiekowe Pyro Tycoon

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Pyro Tycoon

PC Windows

Rekomendowane: Pentium III 1GHz, 64MB RAM, 16MB akcelerator 3D