Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePC
Okładka Putt-Putt: Pep's Birthday Surprise (PC)
OkładkaPutt-Putt: Pep's Birthday Surprise (PC)

Putt-Putt: Pep's Birthday Surprise PC

Putt-Putt: Pep’s Birthday Surprise to kolejna cześć (cykl liczy sobie już około 10 odsłon) cieszącej się bardzo dużą popularnością wśród dzieci w USA serii, opowiadającej o przygodach małego samochodzika o wdzięcznym imieniu Putt-Putt.

Logiczne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Putt-Putt: Pep's Birthday Surprise Premiera PC

12listopada2003

producent: Humongous Entertainment wydawca: Atari / Infogrames Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Putt-Putt: Pep’s Birthday Surprise to kolejna cześć (cykl liczy sobie już około 10 odsłon) cieszącej się bardzo dużą popularnością wśród dzieci w USA serii, opowiadającej o przygodach małego samochodzika o wdzięcznym imieniu Putt-Putt. Co ciekawe pierwsza gra z tego cyklu zadebiutowała na początku lat 90-tych ubiegłego stulecia i nadal znajduje nabywców. Taką popularność Putt-Putt: Enters the Race zawdzięcza bardzo ładnej kreskówkowej grafice, przyjemnej oprawie audio oraz przede wszystkim znakomitej fabule, zagadkom i niewątpliwym zaletom edukacyjnym. Wszystko zostało bowiem tak wykonane by umiejętnie łączyć zabawę z nauką.

Ta część zachowuje wszystkie najlepsze edukacyjno-grywalne walory swych poprzedników, a ponadto wprowadza nową, ładniejszą grafikę (nadal rysunkowa 2D) oraz oprawę dźwiękową. W Putt-Putt: Pep’s Birthday Surprise nasz tytułowy bohater chce zrobić niespodziankę swemu koledze Pep’owi na jego pierwsze urodziny i zorganizować dla niego przyjęcie z okazji tego jubileuszu. W tym celu przemierza miasteczko samochodów „Cartown”, pomaga jego mieszkańcom i zdobywa przedmioty potrzebne do urządzenia przyjęcia, tj. elementy dekoracji, prezenty, czy tort. Łącznie do odwiedzenia i odkrycia czeka dwadzieścia lokacji, przy czym warto dodać, iż za każdym razem przygoda Putt-Putta jest nieco inna, ponieważ niektóre jej elementy generowane są losowo.

Gra odznacza się znakomitą grywalnością, bawi dzieci i zarazem uczy je logicznego, kreatywnego myślenia oraz dobrych manier i zachowań społecznych.

Tryb gry: single player  

Ocena użytkowników: 7,6 / 10 na podstawie 29 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Putt-Putt: Pep's Birthday Surprise: Odpowiednia dla każdego wieku.