Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Czołgi - Gry PlayStation Portable

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry o tematyce czołgi na platformę PlayStation Portable ułożone według popularności.

PSP
czołgi
Czas
Akcji
Zręcznościowe1
Bijatyki
RPG2 Strategiczne1
Przygodowe
Sportowe
Wyścigi
Symulacje
Logiczne
Towarzyskie
MMO
Valkyria Chronicles II
Valkyria Chronicles II

RPG 21 stycznia 2010

Sequel gry RPG z elementami taktycznej strategii rozgrywany w systemie turowym. Pod naszą kontrolę oddany zostaje siedemnastolatek, którego wojsko rzuciło w wir II wojny światowej.

Valkyria Chronicles 3: Unrecorded Chronicles
Valkyria Chronicles 3: Unrecorded Chronicles

RPG 27 stycznia 2011

Trzeci odcinek serii gier RPG z elementami strategii taktycznej, w których gracz zostaje przeniesiony w alternatywne realia II wojny światowej.

Battlezone (2008)
Battlezone (2008)

Zręcznościowe 31 października 2006

Battlezone to remake klasycznej gry akcji z 1980 roku, która została wyprodukowana przez Atari. Po 26 latach od tamtego wydarzenia, ta sama firma postanowiła przenieść potyczki futurystycznych czołgów na platformę PlayStation Portale. Tym razem jednak za produkcję programu odpowiada inne studio – Paradigm Entertainment.

Susume Tactics
Susume Tactics

Strategiczne 7 maja 2012

Susume Tactics to strategia czasu rzeczywistego. Gracz kieruje niewielkimi oddziałami futurystycznych. czołgów i jego zadaniem jest przebicie się przez serię coraz trudniejszych map i na każdej z nich wyeliminowanie wszystkich wrogów.