Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Zwierzęta - Gry PlayStation 1

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry o tematyce zwierzęta na platformę Sony PlayStation 1 ułożone według popularności.

PS1
zwierzęta
Czas
Akcji1 Zręcznościowe6
Bijatyki
RPG
Strategiczne
Przygodowe
Sportowe
Wyścigi
Symulacje
Logiczne
Towarzyskie
MMO
Croc: Legend of the Gobbos
Croc: Legend of the Gobbos

Zręcznościowe 27 września 1997

Trójwymiarowa platformówka wypełniona rozmaitymi wyzwaniami zręcznościowymi. Głównym bohaterem jest tytułowy krokodyl, który wyrusza na ratunek uprowadzonym przyjaciołom. Gra jest przeznaczona dla młodszych użytkowników.

Sheep
Sheep

Zręcznościowe 6 listopada 2000

Nietypowa produkcja logiczno-zręcznościowa, w której gracze próbują przeprowadzić stada owiec do końca najeżonych mnóstwem pułapek i niebezpieczeństw map. Tytuł utrzymany jest w humorystycznej stylistyce.

Ape Escape (1999)
Ape Escape (1999)

Zręcznościowe 31 maja 1999

Trójwymiarowa platformówka utrzymana w kreskówkowej, humorystycznej stylistyce. Produkcja Ape Escape opowiada o chłopcu, który próbuje powstrzymać podróżujące w czasie małpy przed drastyczną zmianą historii świata.

Rat Attack!
Rat Attack!

Zręcznościowe 31 sierpnia 1999

Trójwymiarowa zręcznościówka, w której posiadacze PlayStation 1 przejmują kontrolę nad członkami kociego oddziału. Ich zadaniem jest powstrzymanie szczurzej inwazji na Ziemię.

Rampage Through Time
Rampage Through Time

Zręcznościowe 9 czerwca 2000

Czwarta część cyklu zręcznościowych gier akcji, w których posiadacze konsoli przejmują kontrolę nad gigantycznymi monstrami, a ich celem jest zniszczenie wszystkiego na swojej drodze. Produkcja została wydana ekskluzywnie na PlayStation 1 i bazuje na założeniach sprawdzonych w poprzednich odsłonach.

Punky Skunk
Punky Skunk

Zręcznościowe 11 stycznia 1996

Dwuwymiarowa kolorowa platformówka, w której głównym bohaterem jest antropomorficzny skunks starający się ocalić świat przed bandą złych wilków. To jedna z pierwszych gier wydanych na PlayStation 1.

Chicken Run
Chicken Run

Akcji 13 listopada 2000

Bazująca na filmie animowanym o tym samym tytule trójwymiarowa gra utrzymana w konwencji „skradanki”, w której grupa zwierząt hodowlanych podejmuje się desperackiej próby ucieczki z farmy.