Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiWWW
Okładka Poisonville (WWW)
OkładkaPoisonville (WWW)

Poisonville WWW

Utrzymana w stylistyce komiksu przeglądarkowa strzelanina MMO, w której wcielamy się w rolę recydywisty. Gra oferuje w pełni trójwymiarowe środowisko, po którym poruszamy się obserwując akcję zza pleców postaci.

Akcji | MMO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Poisonville Premiera WWW

anulowana

producent: Bigpoint wydawca: Bigpoint Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Poisonville wbrew temu, co mógłby sugerować podobny do Farmville tytuł, ma niewiele wspólnego z prowadzeniem gospodarstwa. W grze wcielamy się w rolę kryminalisty, który przy użyciu broni i brutalnych metod toruje sobie drogę w przestępczym półświatku.

Poisonville to strzelanina MMO, którą uruchamiamy z poziomu przeglądarki. Co charakterystyczne, oferuje ona w pełni trójwymiarowe środowisko, a poruszamy się po nim korzystając z widoku z trzeciej osoby. W trakcie zabawy bierzemy udział w pościgach, przebijamy się przez policyjne barykady, zaś przeciwników traktujemy ołowiem niezależnie od tego, czy są to przedstawiciele władzy, czy konkurencyjne gangi. Ponadto wykonujemy misje, a zarobione w ten sposób pieniądze przeznaczamy na sprzęt, w tym przede wszystkim na broń, którą znajdziemy w specjalnych sklepach rozmieszczonych na terenie miasta.

Za produkcję gry odpowiada Bigpoint, deweloper, posiadający na swoim koncie szereg gier przeglądarkowych. Rozgrywkę rozpoczynamy jako więzień, który po 10 latach odsiadki, dwa tygodnie przed wyjściem na wolność, zostaje zmuszony do ucieczki z więzienia. Fabuła potrafi wciągnąć, między innymi dzięki świetnie opowiedzianej historii, na dodatek przedstawionej w formie klimatycznego komiksu.

Graficznie gra prezentuje bardzo wysoki poziom, oczywiście uwzględniając fakt, że jest produkcją przystosowaną do uruchomienia w przeglądarce. Stylistycznie bardzo przypomina komiks, czego potwierdzeniem są częste przerywniki, przedstawiane w tej właśnie formie.

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Oczekiwania czytelników: 7.0 / 10 na podstawie 6 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Poisonville: 16+