Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePC
Okładka Play With Us (PC)

Graj z nami PC

Play With Us

Graj z nami jest zbiorem sześciu zabaw, których adresatami są przede wszystkim dzieci w wieku przedszkolnym lub dopiero co rozpoczynające naukę. Pozycja ta należy do serii programów edukacyjnych, wydawanych przez firmę Aidem Media.

Logiczne | edukacyjne | dla dzieci | polskie

PC Windows
Okładka Play With Us (PC)

producent: Aidem Media

wydawca: Aidem Media

wydawca PL: Aidem Media

Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

10stycznia2007

10stycznia2007

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Graj z nami jest zbiorem sześciu zabaw, których adresatami są przede wszystkim dzieci w wieku przedszkolnym lub dopiero co rozpoczynające naukę. Pozycja ta należy do serii programów edukacyjnych, wydawanych przez firmę Aidem Media. Jej integralną częścią są liczne, rozwijające kreatywność oraz ćwiczące pamięć i spostrzegawczość, zadania, zaserwowane pod postacią doskonałej rozrywki. Dzięki logicznym, strategicznym i zręcznościowym gierkom stymulować można rozwój umysłowy malucha i jego koordynację oko-ręka.

W Leśnych Opowieściach użytkownik wciela się w małe, niegroźnie wyglądające stworzonko, zamieszkujące las. Zadanie polega na ochronie spiżarni pełnej zapasów przed nadciągającymi ze wszystkich stron łasymi zwierzętami. Wesołe Akwarium przedstawia rybki, zamieszkujące sklep zoologiczny, z których żadna nie chce zostać sprzedana. Dlatego za wszelką cenę należy unikać kontaktu z ekspedientem, próbującym zaspokoić wymagania klientów.

Geograficzna Strzelnica jest kolejną zręcznościówka, wymagającą sokolego wzroku. Młody protagonista odkryć tu może suche piaski Afryki, tajemnicze tereny Azji, deszczowe lasy Amazonii i wiele innych magicznych miejsc. Wielka wyprawa zwierząt przedstawia małpkę, gąsieniczkę, pingwina i żółwika, którzy zgubili drogę do domu. Oczywistym jest, że trzeba pomóc tym biednym zwierzaczkom.

Kosmiczna Rodzinka opowiada o mieszkańcach okolic Plutona, postanawiających odwiedzić krewnych, żyjących na trzeciej planecie od Słońca. Naprawa, popsutego po drodze międzygwiezdnego statku, wymaga ingerencji użytkownika. W Kapitanie Kosmosiku dziecko wciela się w dzielnego tytułowego bohatera, pochodzącego z samotnej osady, mieszczącej się wiele lat świetlnych od Ziemi. Powierzona zostaje mu misja ochrony tamtejszych istot przed deszczem meteorytów, atakami wielkiego stwora czy innymi niebezpieczeństwami.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Cena gry w dniu premiery: 19,90 PLN

Wymagania wiekowe Play With Us

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Graj z nami

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium III 1 GHz
  • 512 MB RAM