Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePCPS1
Okładka Play With The Teletubbies (PC)

Teletubbies: Zabawa z Teletubisiami

Play With The Teletubbies | Play with the Teletubbies

Kolejna gra edukacyjna, dzięki której dzieci mogą bawić się i uczyć wspólnie z czterema sympatycznymi bohaterami, znanymi z telewizyjnego serialu produkcji BBC, czyli tytułowymi Teletubisiami.

Towarzyskie | edukacyjne | dla dzieci

Okładka Play With The Teletubbies (PC)

data premiery gry:

8sie2000

PS1

1wrz2000

PC
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Oparty na licencji popularnego programu telewizyjnego dla najmłodszych zestaw minigier. Tytuł pozwala również obejrzeć fragmenty audycji, posłuchać znanych piosenek i obejrzeć zabawne animacje z lubianymi bohaterami.

Mechanika

Play with the Teletubbies! to stworzony z myślą o dzieciach zestaw minigier, w którym mali posiadacze PC i PS1 mogą poznawać nowe słówka, uczyć się piosenek i śledzić rozmaite perypetie ulubionych postaci – pociesznych, różnokolorowych stworków o zabawnych imionach. Przygotowane przez autorów minigry polegają m.in. na zbieraniu kwiatów na łące, podążaniu tropem małego zwierzaka lub zabawie w chowanego i wskazywaniu ukrytych przyjaciół. Przed każdym zadaniem pojawia się dokładna instrukcja, jak je wykonać, a gdy dany etap zabawy zakończy się sukcesem, w nagrodę dziecko usłyszy piosenkę wyśpiewywaną przez jednego z pluszowych stworków. Zadania gracza ograniczają się do wskazywania kierunków bohaterom i wciskania przycisków akcji w konkretnych sytuacjach lub przy wskazanych, podświetlonych przedmiotach.

Kwestie techniczne

Jak sama nazwa wskazuje Play with the Teletubbies! bazuje na licencji programu telewizyjnego o Teletubisiach, więc w grze pojawiają się fragmenty widowiska, znajome postacie i piosenki, a wszystkie postacie mają głosy znane z angielskiej wersji show. Program powstał z myślą o dzieciach w wieku od 2 do 4 lat. Całość została dostosowana do percepcji i potrzeb młodych użytkowników konsoli i tak skonstruowana, aby zachęcić dziecko do poznawania nowych rzeczy.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena czytelników: 5 / 10 na podstawie 70 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 49,99 PLN

Wymagania wiekowe Play With The Teletubbies

odpowiednia dla każdego wieku

PC
PS1