Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweNDS
Okładka Petz Rescue Endangered Paradise (NDS)
OkładkaPetz Rescue Endangered Paradise (NDS)

Petz Rescue Endangered Paradise NDS

Petz Rescue Endangered Paradise to gra przeznaczona dla wszystkich miłośników zwierząt, którym nie jest obojętny los zagrożonych wyginięciem gatunków. Zaciekawi także tych, którzy lubią egzotyczne krajobrazy i wyzwania.

Zręcznościowe | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Petz Rescue Endangered Paradise Premiera NDS

4listopada2008

producent: Phoenix Entertainment wydawca: Ubisoft

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Petz Rescue Endangered Paradise

Nintendogs: Best Friends

Zoo Vet: Endangered Animals

Petz Wild Animals: Tigerz

Petz Rescue Endangered Paradise to gra przeznaczona dla wszystkich miłośników zwierząt, którym nie jest obojętny los zagrożonych wyginięciem gatunków. Zaciekawi także tych, którzy lubią egzotyczne krajobrazy i wyzwania.

Użytkownik wciela się rolę członka grupy działającej na rzecz ochrony środowiska (Earth Rescue Team). Akcja dzieje się na egzotycznej wyspie, którą trzeba uratować przed skażeniem. Nasze główne zadanie to ocalenie 12 gatunków zwierząt. Gracz musi także pomagać tubylcom, aby ci przyswoili sobie kilka „zielonych” nawyków, takich jak oszczędzanie wody czy sortowanie odpadków. Użytkownik oczyszcza skażone tereny. Zbiera także śmieci, które później należy przetworzyć. Musi także zadbać rośliny, które następnie posłużą jako pokarm dla zwierząt. Petz Rescue Endangered Paradese to gra, który wymaga logicznego myślenia i sporej dozy wysiłku. Przekonanie tubylców do bardziej ekologicznego stylu życia nie jest łatwym zadaniem. Plusem gry jest bogactwo flory i fauny.

Grafika jest przepiękna, zwłaszcza krajobraz, który jest bardzo zróżnicowany (lasy, tajga, sawanna, pustynia). Piękne są także zwierzęta, które odwzorowano bardzo dokładnie.

Petz Rescue Endangered Paradise to gra przeznaczona dla jednego użytkownika.

Tryb gry: single player  

Klasyfikacja PEGI Petz Rescue Endangered Paradise

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.