Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Wrestling - Gry PC Windows

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Najpopularniejsze gry o tematyce wrestling na platformę PC.

PC

Wyszukaj gatunek/tematykę gry ?

Przeszukaj Encyklopedię po gatunkach i tagach. Każda gra ma jeden główny gatunek: Akcji, Bijatyki, Logiczne, Przygodowe, RPG, Sportowe, Strategiczne, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe. Możesz wyszukać wiele tagów oraz wybrać gry na konkretne plaftormy i szeregować wyniki według ocen lub daty wydania.

Wybrane:

wrestling
WWE 2K19
WWE 2K19

Sportowe 9 października 2018

WWE 2K19 to opracowana z myślą o pecetach gra wrestlingowa, bazująca na licencjach federacji WWE i NXT. Zabawa sprowadza się do zręcznościowych pojedynków z wykorzystaniem rozbudowanego systemu walki. Projekt oferuje bogaty wybór trybów rozgrywki, zarówno dla pojedynczego gracza, jak i multiplayer, pozwalających na rywalizowanie z innymi graczami.

WWE 2K20
WWE 2K20

Sportowe 22 października 2019

WWE 2K20 to kolejna odsłona cyklu gier sportowych skupiających się na wrestlingu. W czasie zabawy gracze obejmują kontrolę nad zawodnikami występującymi w federacjach WWE oraz NXT i biorą udział w zmaganiach na ringu. Za wydanie tytułu odpowiada firma 2K Games.

WWE 2K15
WWE 2K15

Sportowe 28 kwietnia 2015

Kolejna z dorocznych edycji popularnej symulacji wrestlingu, zapoczątkowanej jeszcze w 2002 roku grą WWE Raw. Po upadku pierwotnego wydawcy, firmy THQ, prawa do marki przejął koncern Take Two, zaś nowa odsłona gry to efekt współpracy dotychczasowych twórców cyklu – ekipy Yuke’s z odpowiedzialnym za serię NBA 2K studiem Visual Concepts. WWE 2K15 łączy sprawdzone rozwiązania serii z nowoczesną, next-genową oprawą, oferując całkiem nowe tryby zabawy.

WWE 2K18
WWE 2K18

Sportowe 17 października 2017

Jedna z odsłon cyklu gier sportowych symulujących wrestling, corocznie wydawanych przez firmę 2K. W WWE 2K18 gracze przejmują kontrolę nad profesjonalnymi wrestlerami występującymi w federacjach WWE oraz NXT i biorą udział w zmaganiach na ringu. System walki doczekał się szeregu poprawek, z których najważniejszą jest poszerzony zakres ruchów wykonywanych przez zawodników.

WWE Raw
WWE Raw

Sportowe 14 października 2002

Gra sportowa przedstawiająca zmagania wrestlerów, nazywanych też współczesnymi gladiatorami. Gracz może stać się potężnym, umięśnionym „wojownikiem” i wspiąć się na szczyty list rankingowych WWE (World Wrestling Entertainment).

WWE 2K17
WWE 2K17

Sportowe 7 lutego 2017

Kolejna odsłona popularnej serii sportowej poświęconej wrestlingowi, będąca czwartą pełnoprawną częścią gry, stworzoną we współpracy studia Yuke’s i ekipy Visual Concepts, pod patronatem firmy 2K Games. WWE 2K17 stanowi rozwinięcie mechanizmów zastosowanych w poprzedniej odsłonie cyklu. Twórcy starali się jak najwierniej odwzorować zmagania prawdziwych wrestlerów, występujących w federacjach WWE oraz NXT.

WWE 2K Battlegrounds
WWE 2K Battlegrounds

Sportowe 18 września 2020

Zręcznościowy spin-off serii WWE 2K od studia Saber Interactive. W WWE 2K Battlegrounds bierzemy udział w pojedynkach zapaśników na ringu, a w trakcie starć korzystamy nie tylko z typowych ataków i chwytów, lecz także widowiskowych mocy specjalnych.

WWE 2K16
WWE 2K16

Sportowe 11 marca 2016

Kolejna edycja zapoczątkowanej w roku 2000 grą WWF Smackdown! serii, poświęconej popularnemu – zwłaszcza za oceanem – wrestlingowi. Za powstanie gry, rozwijanej od 2012 roku pod egidą 2K Games odpowiada po raz kolejny studio Yuke’s, jednak w odróżnieniu od ubiegłorocznej odsłony cyklu, WWE 2K16 pojawiło się wyłącznie na konsolach.

Total Extreme Wrestling 2010
Total Extreme Wrestling 2010

Strategiczne 25 stycznia 2010

Total Extreme Wrestling 2010 to piąta gra z popularnego cyklu sportowych menedżerów, prezentujących kulisy pracy promotora walk zapaśniczych. Produkcja studia Grey Dog Software daje graczom okazję sprawdzenia swoich sił w roli menedżera firmy zatrudniającej profesjonalnych wrestlerów. Do ich obowiązków należy m.in. angażowanie i trenowanie zawodników, negocjowanie warunków transmisji telewizyjnych oraz ustalenie scenariuszy pojedynków.

Fire Pro Wrestling World
Fire Pro Wrestling World

Sportowe 18 grudnia 2017

Kolejna odsłona serii bijatyk popularnej w Japonii. Na tle innych tytułów o tematyce wrestlingu, Fire Pro Wrestling World wyróżniają oryginalne mechanizmy rozgrywki. Akcja prezentowana jest bowiem w widoku izometrycznym, a niemal każdy element gry można dostosować do indywidualnych preferencji.

Total Extreme Wrestling 2007
Total Extreme Wrestling 2007

Strategiczne 29 grudnia 2006

Total Extreme Wrestling 2007 jest trzecią odsłoną cyklu sportowych menedżerów wrestlingu, rozwijanego przez ekipę deweloperską firmy Grey Dog Software. Gracze ponownie mają okazję spróbować swoich sił w roli szefa firmy zajmującej się organizacją i promowaniem walk zapaśniczych. Do ich obowiązków należy m.in. negocjowanie umów z zawodnikami, ustalanie scenariuszy show i zawieranie kontraktów ze stacjami telewizyjnymi.

Total Extreme Wrestling 2008
Total Extreme Wrestling 2008

Strategiczne 7 czerwca 2008

Total Extreme Wrestling 2008 to czwarta część cyklu menedżerów sportowych koncentrujących się wokół tematyki wrestlingu. Gra wyprodukowana została przez ekipę deweloperską studia Grey Dog Software pod wodzą Adama Rylanda, twórcy serii Extreme Warfare Revenge. Gracz przejmuje obowiązki profesjonalnego promotora i stara się zaistnieć w świecie amerykańskich zapasów.

WWE WrestleFest
WWE WrestleFest

Bijatyki prace wstrzymane

Zręcznościowa bijatyka 2D wyprodukowana przez ekipę deweloperską Seed Studios z myślą o fanach wrestlingu i klasycznych brawlerów. Gracze kierują poczynaniami swoich ulubionych zapaśników (m.in. John Cena, The Rock, The Snake, Macho Man) i toczą emocjonujące walki na słynnych arenach. Tytuł wyróżnia się dwuwymiarową oprawą graficzną w stylu „retro”.

Wrestling Spirit: Rookie To Legend
Wrestling Spirit: Rookie To Legend

RPG 30 listopada 2004

Wrestling Spirit: Rookie To Legend to gra RPG z elementami menedżera sportowego, wyprodukowana przez Adama Rylanda i wydana staraniem firmy Grey Dog Software. Gracz wciela się w rolę profesjonalnego wrestlera, a jego zadaniem jest nie tylko walka na ringu, ale także rozwijanie posiadanych umiejętności, negocjowanie kontraktów z federacjami zapaśniczymi oraz prowadzenie satysfakcjonującego życia rodzinnego.

Wrestling Spirit 2
Wrestling Spirit 2

RPG 29 czerwca 2006

Wrestling Spirit 2 to kontynuacja wydanej w 2004 roku gry Adama Rylanda – Wrestling Spirit: Rookie to Legend. Podobnie jak w pierwowzorze, gracze kierują poczynaniami profesjonalnego wrestlera, który na zapaśniczym ringu próbuje zdobyć sławę i bogactwo. Twórcy sequela zadbali m.in. o większą liczbę dostępnych ciosów i chwytów, a także nowe tryby zabawy.

Will Fight for Food
Will Fight for Food

RPG 13 kwietnia 2012

Will Fight for Food to nieszablonowe połączenie gry cRPG oraz tzw. chodzonej bijatyki. Gracz wciela się w rolę Jareda, byłego zapaśnika, który po klęsce w turnieju próbuje znaleźć swoje miejsce w mieście, gdzie liczą się tylko zwycięzcy. Tytuł wyprodukowany został przez niezależne studio Pyrodactyl.