Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Karaoke - Gry PC Windows

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Najpopularniejsze gry o tematyce karaoke na platformę PC.

PC

Wyszukaj gatunek/tematykę gry ?

Przeszukaj Encyklopedię po gatunkach i tagach. Każda gra ma jeden główny gatunek: Akcji, Bijatyki, Logiczne, Przygodowe, RPG, Sportowe, Strategiczne, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe. Możesz wyszukać wiele tagów oraz wybrać gry na konkretne plaftormy i szeregować wyniki według ocen lub daty wydania.

Wybrane:

karaoke
Let's Sing 2019
Let's Sing 2019

Towarzyskie 3 marca 2019

Kolejna część cyklu gier muzycznych Let’s Sing, która pozwala sprawdzić się w roli wokalisty. Tytuł umożliwia zabawę zarówno w pojedynkę, jak i w towarzystwie przyjaciół. Za jego opracowanie odpowiada studio Voxler Games.

Karaoke Hity Disco Polo
Karaoke Hity Disco Polo

Towarzyskie 17 maja 2012

Karaoke Hity Disco Polo to gra towarzyska wyprodukowana przez firmę Techland z myślą o fanach tego gatunku muzyki. Na ścieżce dźwiękowej znalazło się 50 przebojów, w tym szlagiery zespołu Boys – „Szalona”, „Wolność” i „Chłop z Mazur”. Gracze mogą sprawdzić swoje umiejętności wokalne na trzech poziomach trudności.

Let's Sing
Let's Sing

Towarzyskie 12 grudnia 2013

Gra muzyczna pozwalająca nam na zabawę w karaoke i śpiewanie największych hitów współczesnej muzyki rozrywkowej oraz klasycznych przebojów sprzed lat. Produkcja umożliwia wykonywanie utworów dwóm osobom jednocześnie.

Domowe Karaoke: wersja DVD
Domowe Karaoke: wersja DVD

Towarzyskie 11 listopada 2007

Domowe Karaoke: wersja DVD to wyprodukowana przez firmę 3e gra muzyczna, w której gracze mogą sprawdzić swoje zdolności wokalne wykonując popularne polskie piosenki.

SingSing
SingSing

Towarzyskie 29 listopada 2010

Domowe karaoke, dzięki któremu możemy zaśpiewać popularne utwory polskich wykonawców. Nasze postępy są na bieżąco oceniane, a szczególnymi osiągnięciami możemy się w łatwy sposób pochwalić przed znajomymi.

Karaoke For Fun: Radio Złote Przeboje
Karaoke For Fun: Radio Złote Przeboje

Towarzyskie 27 września 2010

Domowe karaoke przygotowane przy udziale redaktorów radia Złote Przeboje. Do wyśpiewania czeka kilkadziesiąt utworów od takich wykonawców jak Wilki, Lady Gaga, Madonna czy Elektryczne Gitary.

Karaoke 100 hitów
Karaoke 100 hitów

Towarzyskie 28 listopada 2013

Kolejna edycja najlepiej sprzedawanej polskiej serii gier karaoke. W tej odsłonie twórcy przygotowali aż setkę największych hitów, podzielonych na trzy kategorie: światowe hity, polskie nowości i polskie klasyki.

Domowe Karaoke: Aleja Gwiazd
Domowe Karaoke: Aleja Gwiazd

Towarzyskie 21 listopada 2008

Muzyczna gra karaoke wyprodukowana przez 3e. W grze wcielamy się w gwiazdę sceny muzycznej i wykonujemy szereg polskich i zagranicznych utworów za pośrednictwem mikrofonu. Znajdziemy tu mnóstwo kawałków takich artystów jak Perfekt, Doda, Lady Pank. Z zagranicznych piosenek warto wspomnieć o hitach George’a Michael’a. Zabawę możemy rozgrywać w pojedynkę lub z sześcioma innymi uczestnikami.

Domowe Karaoke: wersja DVD część 3
Domowe Karaoke: wersja DVD część 3

Towarzyskie 1 grudnia 2009

Wirtualne karaoke, które możemy uruchomić na komputerze lub na odtwarzaczu DVD. Do wyboru otrzymujemy kilkadziesiąt największych hitów polskich i zachodnich wykonawców.

Domowe Karaoke: Wirtualne Jury
Domowe Karaoke: Wirtualne Jury

Towarzyskie 15 grudnia 2009

Wirtualne karaoke, którego unikalną funkcją jest możliwość oceny występu gracza pod kątem zgodności z oryginalnym utworem. Do zabawy wykorzystywany jest znajdujący się w zestawie z grą mikrofon, który podłącza się bezpośrednio do komputera. Na liście dostępnych w grze utworów znajduje się niemal 80 pozycji, wśród których nie brakuje piosenek najsłynniejszych polskich, jak i zachodnich wykonawców.

Karaoke For Fun: 80 hitów
Karaoke For Fun: 80 hitów

Towarzyskie 1 grudnia 2009

Domowe karaoke, w którym wybieramy pomiędzy osiemdziesięcioma znanymi utworami polskich wykonawców (Feel, Doda, Bajm, Patrycja Markowska, Elektryczne Gitary, Piersi, Lady Pank, Kombi i inni).

Domowe Karaoke: Zostań gwiazdą
Domowe Karaoke: Zostań gwiazdą

Towarzyskie 13 listopada 2004

Zostań gwiazdą jest programem karaoke.. Pozwala on na śpiewanie utworów pochodzących z repertuarów najsłynniejszych wykonawców polskiej muzyki rozrywkowej.

Karaoke 70 hitow
Karaoke 70 hitow

Towarzyskie 17 października 2014

Następna odsłona popularnej serii muzycznych gier karaoke firmy Techland. Tym razem dla wszystkich amatorów śpiewu, przygotowano 70 przebojów w wykonaniu największych gwiazd polskiej muzyki. Wśród nich znajdziemy polskie klasyki, aktualne hity oraz najlepsze nowości.

Karaoke MiniMini+
Karaoke MiniMini+

Towarzyskie 20 maja 2013

Przygotowana we współpracy ze stacją telewizyjną MiniMini+ gra muzyczna, pozwalająca rozwijać zdolności muzyczne najmłodszych w rytm najpopularniejszych dziecięcych przebojów. Gra oferuje tradycyjnie rozrywkę dla pojedynczego gracza bądź tryb imprezy, zaś do jej uruchomienia wystarczy stacjonarny odtwarzacz DVD.

Domowe Karaoke: Jesteś gwiazdą PLUS
Domowe Karaoke: Jesteś gwiazdą PLUS

Towarzyskie 13 listopada 2006

Jesteś gwiazdą PLUS to zestaw wyposażony w podpinany do komputera mikrofon pozwalający na odtworzenie 36 zawartych w nim hitów polskiej muzyki rozrywkowej, a także na nagranie go w swojej własnej aranżacji wokalnej na płytę w formacie Audio CD.

Domowe Karaoke: Paka Hitów
Domowe Karaoke: Paka Hitów

Towarzyskie 1 listopada 2007

Paka Hitów to kolejna edycja cyklu Domowe Karaoke. Seria programów pozwala na rozwijanie wokalnych zdolności użytkownika przy użyciu dołączonego do zestawu mikrofonu, i komputera osobistego.

Domowe Karaoke: Domowe Kolędowanie
Domowe Karaoke: Domowe Kolędowanie

Towarzyskie 2 grudnia 2005

Domowe Kolędowanie to zbiór 9 najpopularniejszych kolęd i 2 piosenek biesiadnych dostępnych w wersji karaoke, wydany przez firmę LK Avalon.

Domowe Karaoke: Wśród Gwiazd
Domowe Karaoke: Wśród Gwiazd

Towarzyskie 12 listopada 2007

Program Wśród Gwiazd jest kolejną odsłoną cyklu Domowe Karaoke obejmującego szereg tytułów pozwalających na śpiewanie do gotowych podkładów muzycznych. Wśród 35 dostępnych utworów znajdują się hity, tym razem, przeznaczone typowo dla młodego pokolenia.

Disney Sing It
Disney Sing It

Towarzyskie prace wstrzymane

Gra muzyczna, nawiązująca do produktów z serii "SingStar". Stajemy przed możliwością wyśpiewania ponad 30 piosenek, znanych z takich programów jak "High School Musical", "Hannah Montana" czy "Aly & AJ".

Karaoke For Fun: Król Popu
Karaoke For Fun: Król Popu

Towarzyskie 1 października 2009

Domowe karaoke, w którym śpiewamy największe hity Michaela Jacksona, takie jak Bad, Thriller, Billy Jean czy Smooth Criminal. Podobnie jak w innych produktach z tego gatunku na ekranie wyświetlany jest tekst piosenki, a gra sukcesywnie podświetla kolejne jego fragmenty, informując tym samym o konieczności ich wyśpiewania.

Karaoke For Fun: ROCK
Karaoke For Fun: ROCK

Towarzyskie 6 listopada 2009

Domowe karaoke, w którym śpiewamy największe rockowe hity autorstwa takich zespołów jak Linkin Park, Aerosmith, Hey czy Coma. Zasady zabawy są proste: naekranie wyświetlany jest tekst piosenki, a gra sukcesywnie podświetla kolejne jego fragmenty, informując kiedy powinniśmy je zaśpiewać.

Karaoke For Fun: POP
Karaoke For Fun: POP

Towarzyskie 6 listopada 2009

Domowe karaoke, w którym śpiewamy hity autorstwa gwiazd muzyki pop, takich jak Lady GaGa, Reni Jusis, Kylie Minogue czy Britney Spears.

Karaoke For Fun: 50 hitów
Karaoke For Fun: 50 hitów

Towarzyskie 1 grudnia 2009

Domowe karaoke, w którym wybieramy pomiędzy pięćdziesięcioma znanymi utworami polskich wykonawców (Feel, Doda, Bajm, Elektryczne Gitary, Piersi, Lady Pank i inni).

Domowe Karaoke: wersja DVD część 2
Domowe Karaoke: wersja DVD część 2

Towarzyskie 14 listopada 2008

Wirtualne karaoke, które możemy uruchomić na komputerze lub na odtwarzaczu DVD. Oferuje kilkadziesiąt największych hitów autorstwa polskich i zachodnich wykonawców.