Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePS4PS2
Okładka PaRappa the Rapper 2 (PS4)
OkładkaPaRappa the Rapper 2 (PS4)

PaRappa the Rapper 2

Oto sequel do jednej z najbardziej oryginalnych gier, jakie powstały na PlayStation. Parappa to gra muzyczna, która każe nam naśladować i wybijać w rytm muzyki kombinacje klawiszy, pokazujące się na ekranie.

Towarzyskie | rytmiczne | muzyczne | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

PaRappa the Rapper 2 Premiera

21sty2002

PS2

15gru2015

PS4

PaRappa the Rapper 2 to sequel do jednej z najbardziej oryginalnych gier, jakie powstały na PlayStation. Jest to gra muzyczna, która każe nam naśladować i wybijać w rytm muzyki kombinacje przycisków pokazujących się na ekranie. Każdy z poziomów oferuje inną muzykę i prezentuje odmienne wydarzenia. W zależności od naszych umiejętności gra ocenia nasze zdolności rytmiczne, wystawiając na zakończenie każdego z zadań stosowną ocenę. Jeżeli nie będziemy spełniać minimum wymaganych umiejętności, zabawa zostanie zakończona i trzeba ją będzie rozpocząć od nowa.

Zasady gry są proste, jednak w żadnym stopniu nie przeszkadza to w znakomitej zabawie. Najważniejszą wymaganą od nas umiejętnością jest wyczucie rytmu. Grafika mocno przypomina to, co oferowała wydana wcześniej na konsolę PlayStation część pierwsza. Kolorowe, dwuwymiarowe wypełnione są postaciami stworzonymi techniką cell-shading, dzięki czemu produkcja ta przypomina z wyglądu kreskówkę lub ruchomy komiks. Podstawowy tryb rozgrywki okraszony jest prosta fabułą nie mającej jednak większego znaczenia. PaRappa the Rapper 2 zawiera osiem poziomów i pozwala bawić się w trybie dla dwóch osób.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-2  

Ocena użytkowników: 2,5 / 10 na podstawie 29 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI PaRappa the Rapper 2

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra może przestraszyć młodsze dzieci.

PaRappa the Rapper 2 Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 2

PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 8 MB
PS2
PS4