Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePSPWiiSwitchPS3
Okładka Paper Wars: Cannon Fodder (PSP)
OkładkaPaper Wars: Cannon Fodder (PSP)

Paper Wars: Cannon Fodder

Prześmiewcza gra z gatunku tower defense. Cel gry jest identyczny jak we wszystkich podobnych produkcjach. Z prawej strony ekranu nacierają siły wroga, w tym przypadku zwykli żołnierze i czołgi, a naszym zadaniem jest zniszczyć je zanim dojdą do bazy.

Zręcznościowe | tower defense | polskie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Paper Wars: Cannon Fodder Premiera

22lut2011

PSP PS3 Wii

1mar2018

Switch

Stworzona przez nazywające się najgorszym deweloperem świata studio iFun4All gra na PSP, Switch itd. to karykaturalne tower defense, które stara się wszelkimi sposobami nie spodobać użytkownikom konsoli.

Cel gry jest identyczny jak we wszystkich podobnych produkcjach. Z prawej strony ekranu nacierają siły wroga, w tym przypadku zwykli żołnierze i czołgi, a zadaniem posiadaczy konsoli jest zniszczyć je za pomocą wielkiego działa.

Twórcy przygotowali trzy kampanie, które różnią się scenerią, podstawowymi celami, poziomem trudności oraz przyznawanymi graczom na starcie umiejętnościami. W ramach każdej wojny na grających czekają liczne bitwy z różnymi zadaniami. Oprócz zabijania niekiedy trzeba też zbierać określone power-upy lub po prostu przetrwać na mapie przez określony czas.

Oprawa audiowizualna przypomina dzieła uczniów szkoły podstawowej, którzy narysowali areny i przeciwników, a później powycinali je. W tle każdej misji przegrywa potwierdzająca prześmiewczy charakter tytułu irytująca melodia, która stara się nieudolnie podtrzymywać wojenny klimat gry.

Tryb gry: single player  

Klasyfikacja PEGI Paper Wars: Cannon Fodder

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język.

Paper Wars: Cannon Fodder Wymagania sprzętowe

PlayStation Portable

PlayStation Portable

  • Wykorzystuje:
  • PlayStation Network
Sony PlayStation 3

PlayStation 3

  • Wykorzystuje:
  • PlayStation Network
PSP
PS3
Wii
Switch