Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneiOSANDWWW
Okładka Papa Pear Saga (iOS)

Papa Pear Saga

Gra inspirowana słynnym Peggle od studia PopCap. Zabawa polega na strzelaniu gruszkami do innych owoców, dzięki czemu zdobywamy punkty. Tytuł udostępniany jest za darmo, ale zastosowano w nim system mikropłatności.

Logiczne | casual | zagraj za darmo | 2D

Okładka Papa Pear Saga (iOS)

producent: King

wydawca: King

Strona oficjalna

data premiery gry:

25lut2013

WWW

27lis2013

iOS AND

Koncern King został założony w 2003 roku. Jak każda inna wielka firma, na początku był to niewielki biznes i wkrótce po rozpoczęciu działalności otarł się o bankructwo. Właścicielom udało się jednak szybko wyjść na prostą i obecnie jest to jeden z największych graczy działających w świecie aplikacji mobilnych i casualowych. Wśród najbardziej popularnych marek Kinga znajdują się takie projekty jak Bubble Witch Saga, Candy Crush Saga, Candy Crush Soda Saga, Blossom Blast Saga, Farm Heroes Saga czy też Alpha Betty Saga. Popularny deweloper i wydawca ma jednak w swoim portfolio inne tytuły, w tym opisywane Papa Pear Saga na platformę iOS, AND i WWW.

Mechanika

Papa Pear Saga najprościej porównać do słynnego Peggle od studia PopCap. Zabawa polega bowiem na strzelaniu gruszkami w kaskach do innych owoców znajdujących się na niewielkich planszach. Zazwyczaj naszym celem jest zdobycie określonej liczby punktów, mając na to tylko kilka, maksymalnie kilkanaście pocisków. Aby tego dokonać, warto wykonywać kombosy. Uzyskuje się je, strzelając szybko pod rząd w cele tego samego rodzaju. Oprócz tego więcej punktów zdobywamy, eliminując gwiazdki, a poza tym na dole planszy znajdują się swego rodzaju żywe pojemniki, do których wpadają nasze „kule” i poprawiają nieco końcowy wynik.

Inne

Papa Pear Saga na platformę iOS, AND i WWW to darmowa gra oparta na systemie free-to-play. Podczas zabawy jesteśmy jednak ograniczani przez życia, a obrazu całości dopełniają płatne power-upy. Oznacza to, że energię uzupełniamy za pieniądze (albo czekamy wyznaczoną ilość czasu na jej regenerację), a elementy ułatwiające rozgrywkę kupujemy za wirtualne złoto, które oczywiście nabywamy płacąc kartą.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Gry podobne do Papa Pear Saga

Wymagania wiekowe Papa Pear Saga

odpowiednia dla każdego wieku

WWW
iOS
AND