Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Operation: Air Assault 2 (PC)

Gunship: Tank Killer PC

Operation: Air Assault 2

Operation Air Assault 2 to sequel stworzonego przez firmę InterActive Vision symulatora lotu śmigłowcem bojowym (w Polsce znanego pod nazwą Operacja Pustynny Grom).

Symulacje | helikoptery

PC Windows
Okładka Operation: Air Assault 2 (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

2marca2004

31maja2004

pudełko PL

Operation Air Assault 2 to sequel stworzonego przez firmę InterActive Vision symulatora lotu śmigłowcem bojowym (w Polsce znanego pod nazwą Operacja Pustynny Grom). Gracz, podobnie jak w poprzedniej części, walczy z terroryzmem, zasiadając za sterami helikoptera i biorąc udział w wielu niebezpiecznych misjach w okolicy Syberii i na wyspach Pacyfiku.

Autorzy, zachęceni sukcesem pierwszej odsłony gry, zdecydowali się ją znacznie ulepszyć i uczynić jeszcze ciekawszą. W tym celu przede wszystkim poprawiono model lotu śmigłowca oraz oprawę audiowizualną – tekstury są teraz w wyższej rozdzielczości, lepiej prezentuje się też dynamiczne oświetlenie i wszelkiego rodzaju efekty specjalne. Na ukończenie ponownie czeka ponad 30 misji, które rozgrywać można na trzech poziomach trudności: łatwym, średnim i trudnym. Możliwy jest również wybór trybu lotu: realistyczny bądź zręcznościowy.

Ponownie do dyspozycji gracza oddane zostały cztery rodzaje broni, które doskonale sprawują się w walce z wrogimi jednostkami – m.in. czołgami, łodziami czy też helikopterami. Autorzy zdecydowali się ponadto na umożliwienie graczom rozgrywanie całej kampanii bądź też tylko pojedynczych misji.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 8 / 10 na podstawie 73 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 19 PLN

Gry podobne do Gunship: Tank Killer

Klasyfikacja PEGI Gunship: Tank Killer

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.