Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePCiOSAND
Okładka Omega Strikers (PC)
OkładkaOmega Strikers (PC)

Omega Strikers

Wariacja na temat hokeja, zrealizowana w formie multiplayerowej produkcji z pogranicza gier sportowych i zręcznościowych gier akcji. W Omega Strikers dwie trzyosobowe drużyny trafiają na boisko, starając się wbić krążek do bramki przeciwników.

Zręcznościowe | zagraj za darmo | sieciowe | funkcje cross-platform

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Omega Strikers Premiera

17wrz2022

PC

gru2022

AND iOS

Gry podobne do Omega Strikers

Rocket League

Roller Champions

Windjammers 2

Omega Strikers jest zwariowaną produkcją z pogranicza gier sportowych i zręcznościowych gier akcji. Tytuł został opracowany przez studio Odyssey Interactive i jest dystrybuowany w modelu darmowym z mikropłatnościami (free-to-play).

Mechanika

W Omega Strikers akcję oglądamy z lotu ptaka. Podczas rozgrywki bierzemy udział w dynamicznych i intensywnych meczach, opartych na zasadach przywodzących na myśli hokeja. Na boisko trafiają dwie trzyosobowe drużyny, z których każda stara się wbić krążek do bramki oponentów. Wygrywa zespół, który jako pierwszy zgromadzi pięć goli, zdobywając przy tym dwupunktową przewagę nad przeciwnikami.

By odnieść sukces, musimy nieustannie eliminować przeciwników i przeszkadzać im w grze na rozmaite sposoby. Umożliwiają to różnorodne zdolności oddanych nam do dyspozycji postaci. W miarę postępów poszerzamy wachlarz tych ostatnich, a co za tym idzie – zyskujemy nowe umiejętności, które możemy wykorzystywać podczas kolejnych rozgrywek. Ponadto gra pozwala na zakup dodatków kosmetycznych, dzięki którym możemy przystosować wygląd zawodników do swoich preferencji.

Tryby gry

Omega Strikers umożliwia wyłącznie multiplayerową zabawę.

Kwestie techniczne

Barwną grafikę gry Omega Strikers utrzymano w kreskówkowej stylistyce. Całość jest przejrzysta, co pozwala szybko zorientować się w sytuacji panującej na boisku.

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Wymagania wiekowe Omega Strikers: 12+

Omega Strikers Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Intel Core i5-4430 3 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz
  • 8 GB RAM
  • karta grafiki 2 GB GeForce GTX 960 / 2 GB Radeon R7 370 lub lepsza
  • 4 GB HDD
  • Windows 7/8.1/10 64-bit
PC
AND
iOS