Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePC
Okładka Odyssey: The Search for Ulysses (PC)

Odyseja: W poszukiwaniu Ulissesa PC

Odyssey: The Search for Ulysses

Gra przygodowa stworzona na podstawie antycznej legendy. Na prośbę Penelopy musisz odszukać przyjaciela z dzieciństwa, czyli tytułowego Ulissesa.

Przygodowe

PC Windows
Okładka Odyssey: The Search for Ulysses (PC)

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

18października2000

7grudnia2000

pudełko PL

Odyseja: W poszukiwaniu Ulissesa to gra przygodowa, rozgrywająca się w świecie, stworzonym na podstawie najbardziej znanej antycznej legendy.Na prośbę Penelopy, która bezskutecznie wyczekuje jakichkolwiek wieści od Ulissesa, wyruszasz w podróż, której celem jest odnalezienie najlepszego przyjaciela z dzieciństwa. Wyjeżdżasz do Troi, gdzie Ulisses widziany był po raz ostatni. Tutaj zdobywasz szczątkowe informacje, z których zaczyna się wyłaniać obraz wydarzeń. Rozpoczynasz podróż po wyspach Morza Egejskiego, przeżywając najbardziej niesamowite przygody w mitycznym świecie antycznej Grecji, by ostatecznie trafić do krainy mroku. Będziesz musiał walczyć z przerażającymi bestiami, unikać podstępnych intryg bogów, oraz czyhających zewsząd pułapek.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 2 CD

Ocena czytelników: 7,9 / 10 na podstawie 80 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 79 PLN

Gry podobne do Odyseja: W poszukiwaniu Ulissesa

Klasyfikacja PEGI Odyseja: W poszukiwaniu Ulissesa

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Odyseja: W poszukiwaniu Ulissesa

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Pentium II 266 Mhz, 64 MB RAM, akcelerator 3D

Nowe gry w serii Fajna Cena

wiadomość5 października 2001

Dobra informacja prosto z firmy CD-Projekt! Już wkrótce w serii Fajna Cena ukażą się nowe tytuły! Ciesząca się dużym powodzeniem kolekcja gier po 49.90 zł liczy sobie już 9 pozycji. Do tego grona należą już takie tytuły jak Larry 7, Najdłuższa Podróż, Dracula: Zmartwychwstanie, Majesty, Sacrifice, Atlantis 2, MDK 2, Grand Prix 3 i Cywilizacja II: Próba Czasu.