Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieWiiNDSPC
Okładka Ninja Reflex (NDS)

Ninja Reflex

Ninja Reflex: Steamworks Edition

Ninja Reflex należy do gatunku party-games. Tym razem jednak zamiast popisywania się smażeniem wirtualnych naleśników czy grą w kręgle, twórcy ze studia Nunchuck Games zaoferowali nam minigierki, w których będziemy mogli popisać się umiejętnościami prawdziwego wojownika.

Towarzyskie

Okładka Ninja Reflex (NDS)

data premiery gry:

4mar2008

Wii NDS

21mar2008

PC

Ninja Reflex należy do gatunku party-games. Tym razem zamiast popisywania się smażeniem wirtualnych naleśników czy grą w kręgle, twórcy ze studia Sanzaru Games zaoferowali nam minigierki, w których będziemy mogli popisać się umiejętnościami prawdziwego wojownika.

Ninja Reflex pozwala nam przetestować, jak sama nazwa wskazuje, refleks, spostrzegawczość oraz czas reakcji mierzony z precyzją co do milisekundy. A wszystko to z wykorzystaniem zabójczych technik ninja, sztuki walki, którą posługuje się tajemnicza japońska sekta zabójców. Każdy z graczy posiada osobistego trenera, tzw. Sensei, który odpowiednio ocenia wszystkie wykonywane zadania. Wraz z czynionymi postępami może on przyznać zawodnikowi nawet czarny pas.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   sieć lokalna     Liczba graczy: 1-4  

Ocena czytelników: 2,9 / 10 na podstawie 96 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 139,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Ninja Reflex

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe Ninja Reflex

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 4 1.5 GHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce FX 5200 lub lepsza)
  • 250 MB HDD
  • Windows XP
Electronic Arts zapowiada kolejną party-game na Wii i DSa
Electronic Arts zapowiada kolejną party-game na Wii i DSa

wiadomość6 grudnia 2007

Konsola Wii wszelkiego rodzaju party-games stoi, tak więc nic dziwnego, iż również koncern Electronic Arts postanowił wykroić dla siebie kawałeczek tego tortu. Dlatego też przyszedł czas, aby ujawnić światu grę zatytułowaną Ninja Reflex.

EA zapowiada nową party-game na Wii oraz DS-a

wiadomość28 listopada 2007

Wii wydaje się być idealną konsolką do tzw. party-games, a więc gier nadających się do wspólnej zabawy w gronie znajomych. Dostrzegli to chyba developerzy, bo w z reguły w swoich tytułach umieszczają obowiązkowe multiplayerowe opcje. Kolejnym tytułem nastawionym na rozgrywkę wieloosobową w gronie przyjaciół ma być zapowiadany przez EA Ninja Reflex.

Wii
NDS
PC