Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieWiiX360
Okładka Nickelodeon Dance 2 (Wii)

Nickelodeon Dance 2

Nickelodeon Dance 2 to bazująca na licencji amerykańskiej stacji telewizyjnej dla najmłodszych gra rytmiczno -taneczna, wyprodukowana przez studio High Voltage.

Towarzyskie | seriale animowane | dla dzieci | rytmiczne | taneczne

Okładka Nickelodeon Dance 2 (Wii)

wydawca: 2K Games

data premiery gry:

6lis2012

Wii X360

Nickelodeon Dance 2 to druga odsłona cyklu gier rytmiczno-tanecznych dla najmłodszych, wykreowanego i rozwijanego przez studio High Voltage przy wsparciu wydawniczym firmy 2K Play. Podobnie jak pierwowzór z 2010 roku, tytuł korzysta oficjalnej licencji amerykańskiej stacji telewizyjnej Nickelodeon.

Zgodnie ze sprawdzonym schematem rozgrywki, gracze mają okazję zatańczyć i zaśpiewać razem z bohaterami ulubionych bajek. W grze pojawia się ponad 20 postaci doskonale znanych widzom telewizji Nickelodeon, w tym: Dora, The Fresh Beat Band (Marina, Kiki, Twist, Shout), Bubble Guppies (Molly, Gil, Nonny, Deema), Team Umizoomi (Milli, Geo, Bot) oraz The Backyardigans (Tasha, Tyrone i Pablo).

We współpracy z profesjonalnymi choreografami tańca dziecięcego deweloperzy z High Voltage przygotowali 30 układów tanecznych, dostępnych w kilku wariantach rozgrywki. Jedną z nowości w grze jest tryb Freeze Dance, w którym mali gracze muszą zastygnąć w ruchu i wytrzymać chwilę w przyjętej pozie. Z myślą o rodzicach, którzy mogą pomagać w wykonywaniu piosenek, wprowadzono przesuwający się u dołu ekranu tekst.

W porównaniu z pierwszą odsłoną cyklu, Nickelodeon Dance 2 odznacza się bardziej atrakcyjną oprawą wizualną. Poprawie uległy zwłaszcza tekstury trójwymiarowych modeli postaci oraz animacje ruchu, które zyskały na płynności i naturalności.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   wspólny ekran     Liczba graczy: 1-2  

Wymagania wiekowe Nickelodeon Dance 2

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Nickelodeon Dance 2

Microsoft Xbox 360

Microsoft Xbox 360

Wykorzystuje: Kinect

Wii
X360