Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodoweNDS
Okładka Nancy Drew: The Model Mysteries (NDS)

Nancy Drew: The Model Mysteries NDS

Nancy Drew: The Model Mysteries to kolejna odsłona przygód popularnej pani detektyw, tym razem oparta na trylogii książkowej. Wcielając się w postać głównej bohaterki staramy się odkryć tożsamość niebezpiecznego osobnika sabotującego medialne wesele.

Przygodowe | książki | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo DS
Okładka Nancy Drew: The Model Mysteries (NDS)

producent: AWE Productions

wydawca: THQ Inc.

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji NDS:

16lutego2010

Kolekcja gier
Obserwuj grę

The Model Mysteries to tytuł najnowszej części przygód tytułowej detektyw, Nancy Drew, bawiącej swoimi perypetiami już od 80 lat. Opisywana pozycja oparta jest na książkowej trylogii: Model Crime, Model Menace i Model Suspect, podejmującej oczywiście jeden fabularny temat.

Tym razem Nancy została poproszona o bycie druhną na pewnym niezwyczajnym weselu. Pan młody jest bowiem gwiazdą telewizyjnego reality show, tak więc cała ceremonia, jak również przygotowania do niej, odbywają się pod czujnym okiem kamer i fleszy. I wszystko szło według ustalonych planów, do momentu, gdy okazało się, że wesele sabotowane jest przez tajemniczego złoczyńcę.

Naszym celem jest odkrycie tożsamości groźnego osobnika, zanim panna młoda zmuszona będzie odwołać wesele z powodu zranienia, albo co gorsza, zamordowania któregoś z gości. Musimy więc wytężyć wszystkie zmysły przeszukując rozmaite lokacje, przesłuchując ponad piętnastu podejrzanych, szukając śladów, rozwiązując zagadki, a także pozytywnie kończąc 6 przygotowanych przez twórców mini gier.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Nancy Drew: The Model Mysteries

odpowiednia dla każdego wieku