Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka MYSZtrzostwa Swiata w Oberstdorfie (PC)

MYSZtrzostwa Świata w Oberstdorfie PC

MYSZtrzostwa Swiata w Oberstdorfie

MYSZtrzostwa Świata w Oberstdorfie to pełna niespodzianek gra, stworzona specjalnie z okazji Mistrzostw Świata w Narciarstwie Klasycznym - Oberstdorf 2005.

Sportowe

PC Windows
Okładka MYSZtrzostwa Swiata w Oberstdorfie (PC)

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

18lutego2005

18lutego2005

pudełko PL

MYSZtrzostwa Świata w Oberstdorfie to pełna niespodzianek gra, stworzona specjalnie z okazji Mistrzostw Świata w Narciarstwie Klasycznym - Oberstdorf 2005. Chociaż całość adresowana jest raczej do dzieci, to dorośli powinni być również zainteresowani, bowiem zabawa traktuje o niezwykle popularnych w Polsce skokach narciarskich.

W wirtualnej walce o odległość udział bierze czterech sympatycznych zawodników, czyli słynna CyberMycha oraz kot imieniem Kod i pingwin Ping, a także Wiewiórsz. Ten ostatni sportowiec jest bohaterską wiewiórką, która obrała sobie za idola nieustraszonego Adama Małysza – dwukrotnego złotego medalistę z Mistrzostw Świata w Predazzo, zorganizowanych w 2003 roku. Rywalizacja odbywa się natomiast na wiernie odwzorowanych niemieckich obiektach o punktach konstrukcyjnych K-90 i K-120.

Oprócz możliwości przeprowadzenia właściwego konkursu istnieje także opcja treningowa, jak również tryb zdobywania cyberpucharu i zmagania drużynowe. Ponadto przygotowano multiplayer, dzięki czemu przy jednym komputerze bawi się maksymalnie czterech graczy. Naturalnie w MYSZtrzostwach Świata w Oberstdorfie nie brakuje licznych kibiców, żywiołowo reagujących na przebieg zawodów. Dodatkową atrakcję niniejszego produktu stanowi elegancka trójwymiarowa oprawa graficzna i realistyczna warstwa dźwiękowa. Oczywiście wszystkie wirtualne rekordy skoczni zapisywane są na specjalnej tablicy najlepszych wyników.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 7,7 / 10 na podstawie 129 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 12,90 PLN

Gry podobne do MYSZtrzostwa Świata w Oberstdorfie

Wymagania wiekowe MYSZtrzostwa Swiata w Oberstdorfie

odpowiednia dla każdego wieku