Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjeNDS
Okładka My Life Coach (NDS)

My Life Coach NDS

My Life Coach to gra należącą do stworzonej przez koncern Ubisoft serii My Coach. Poprzednie tytuły z tego cyklu (My French Coach, My Spanish Coach), uczyły gracza języków obcych.

Symulacje | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo DS
Okładka My Life Coach (NDS)

producent: Ubisoft

wydawca: Ubisoft

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji NDS:

anulowana

Kolekcja gier
Obserwuj grę

My Life Coach to gra należącą do stworzonej przez koncern Ubisoft serii My Coach. Poprzednie tytuły z tego cyklu (My French Coach, My Spanish Coach), uczyły gracza języków obcych. Tym razem twórcy postanowili przekazać poprzez rozrywkę kilka porad pomagających odmienić swoje codzienne przyzwyczajenia i zaaplikować u siebie zdrowy tryb życia.

My Life Coach to bardzo prosta gra edukacyjna. Na samym początku musimy odpowiedzieć na kilka istotnych pytań, które będą miały ogromny wpływ na przebieg naszej terapii. Analizując nasze odpowiedzi, program ustala nam plan dnia – począwszy od pobudki, poprzez posiłki, na czasie pracy czy godzinach snu skończywszy. To, czy dostosujemy się do wymagań stawianych przez maszynę, zależy jedynie od nas, jednak wszystko co robimy, ma być poddane ciągłej kontroli – na bieżąco bowiem zdajemy elektroniczną relację naszemu wirtualnemu terapeucie. Jeżeli któryś z elementów naszego codziennego życia – np. przyzwyczajenia posiłkowe – nie będzie odpowiadał przygotowanemu przez grę planowi dietetycznemu, nie omieszka nas ona o tym poinformować. Nasze wyniki można śledzić na specjalnie wygenerowanych statystykach.

My Life Coach posiada bardzo prostą grafikę. Twórcy położyli znacznie większy nacisk na przesłanie merytoryczne tytułu niż na jego oprawę wizualną. Kanciaste postacie przemawiające do nas z wyświetlacza przypominają, że terapia wciąż jest tylko i wyłącznie grą, a nie terapeutą, który wpaja nawyki zdrowego życia.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 4.1 / 10 na podstawie 13 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe My Life Coach

odpowiednia dla każdego wieku

Pierwsze obrazki z realizacji założeń Ubisoftu
Pierwsze obrazki z realizacji założeń Ubisoftu

wiadomość24 maja 2007

W wtorek poinformowaliśmy Was, że firma Ubisoft postanowiła podbić jeszcze nieco dziewiczy rynek gier dedykowanych użytkownikom w każdym wieku. Jak powiedzieli tak też zrobili i już dzisiaj możemy podzielić się z Wami pierwszymi obrazkami z zapowiedzianej wówczas pozycji o nazwie My Life Coach, która wbrew wcześniejszym doniesieniom pojawi się w wersji dla konsoli Nintendo DS.