Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePC
Okładka Monkey Tales: The Princess of Sundara (PC)
OkładkaMonkey Tales: The Princess of Sundara (PC)

Małpie Opowieści: Królewna Sundary PC

Monkey Tales: The Princess of Sundara

Pierwsza odsłona serii gier przygodowo-zręcznościowych, adresowanych do odbiorców w wieku 7-11 lat. Smok Rinzin porwał z pałacu w Sundarze królewnę. Podążając tropem uprowadzonej, gracz musi przedrzeć się m.in.

Przygodowe | edukacyjne | dla dzieci | elementy zręcznościowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Małpie Opowieści: Królewna Sundary Premiera PC

7listopada2011

pudełko PL

7listopada2011

producent: Larian Studios wydawca: Larian Studios wydawca PL: CD Projekt S.A. Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Małpie Opowieści: Królewna Sundary to propozycja belgijskiego studia Larian (znanego przede wszystkim z serii Divinity) skierowana do młodych wiekiem graczy. Produkcja łączy elementy przygodowo-zręcznościowe z edukacyjnymi, zapewniając zarówno rozrywkę jak i naukę.

W królestwie Sundary nie dzieje się najlepiej - smok Rinzin porwał z pałacu bardzo mądrą królewnę. Gracz kieruje poczynaniami odważnego młodzieńca, który, nie bacząc na niebezpieczeństwo, rusza tropem uprowadzonej, przemierzając m.in. pustynne równiny Sundary, oazę Morgany oraz mroczne katakumby.

Gra zaprojektowana została z myślą o odbiorcach w wieku 7-8 lat. Rozgrywka koncentruje się na eksplorowaniu niezbyt rozbudowanych lokacji, walce z przeciwnikami oraz rozwiązywaniu łamigłówek. W trakcie zabawy gracz musi wykazać się nie tylko refleksem, ale także zdolnościami matematycznymi, wykonując nieskomplikowane działania na liczbach (dodawanie, odejmowanie, mnożenie i dzielenie).

W prace nad grą zaangażowali się pedagodzy i psycholodzy dziecięcy, co pozwoliło dostosować poziom trudności do możliwości umysłowych oraz manualnych młodych odbiorców. Prosty system sterowania, a także bardzo czytelny interfejs użytkownika nie powinny nastręczać problemów nawet mało doświadczonym graczom.

Na tle konkurencyjnych tytułów, gra Małpie Opowieści: Królewna Sundary wyróżnia się atrakcyjną oprawą audiowizualną. Barwna kolorystyka trójwymiarowej grafiki oraz sympatycznie wyglądające modele postaci przypadną do gustu odbiorcom niezależnie od wieku.

Ostatnia modyfikacja 18 listopada 2013

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Małpie Opowieści: Królewna Sundary: Odpowiednia dla każdego wieku.

Małpie Opowieści: Królewna Sundary Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 1.6 GHz
  • 512 MB RAM
  • karta graficzna 128 MB (Nvidia GeForce FX lub wydajniejsza)
  • 600 MB HDD
  • Windows XP/Vista/7