Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweWii
Okładka Marvel Super Heroes 3D: Grandmaster's Challenge (Wii)

Marvel Super Heroes 3D: Grandmaster's Challenge Wii

Marvel Super Heroes 3D to kolejna odsłona serii gier akcji z bohaterami popularnego uniwersum. Tym razem produkcja pozwala bawić się w 3D i za pomocą specjalnych masek wczuć się w rolę wybranego herosa.

Zręcznościowe | FPP | komiksy | superbohaterowie | Marvel Comics | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo Wii
Okładka Marvel Super Heroes 3D: Grandmaster's Challenge (Wii)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji Wii:

26października2010

16lutego2011

pudełko PL

Przygotowana przez studio Neko Entertainment produkcja pozwala użytkownikom Nintendo Wii wcielić się w jednego z pięciu największych herosów z uniwersum Marvela i za pomocą dodatkowych akcesoriów do Wii - specjalnych masek - bawić się z efektem 3D.

Historia przedstawiona przez twórców opowiada o pułapce tytułowego Grandmastera, w którą wpadają Spider-Man, Thor, Wolverine, Captain America i Iron Man. Bohaterowie zostają wciągnięci do wykreowanego przez przeciwnika świata, gdzie muszą pokonać dziesiątki wrogów i zmierzyć się z głównym rywalem. Na graczy czekają starcia z Juggernautem, Lizardmanem, Dr. Doomem i Red Skullem.

Akcja gry jest przedstawiona z perspektywy pierwszej osoby i pozwala wcielić się w wybranego bohatera. Dzięki specjalnym maskom, gracze mają możliwość poczuć efekt 3D na własnej skórze niezależnie od posiadanego telewizora. Zabawa przypomina dawne celowniczki na szynach i nie pozwala na swobodne poruszanie się postacią, a jedynie na wykonywanie uników i przeprowadzanie różnych ataków. Każda z postaci dysponuje własnym zestawem ciosów i umiejętności specjalnych, które wyróżniają ją w uniwersum Marvela.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player   Tryb multiplayer:   wspólny ekran     Liczba graczy: 1-4  

Cena gry w dniu premiery: 259,90 PLN

Wymagania wiekowe Marvel Super Heroes 3D: Grandmaster's Challenge

odpowiednia dla każdego wieku