Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePC
Okładka Maly Adibu z wizyta w zoo (PC)
OkładkaMaly Adibu z wizyta w zoo (PC)

Mały Adibu z wizytą w zoo PC

Maly Adibu z wizyta w zoo

Kolejna gra edukacyjna z Adibu w roli głównej. Tym razem sympatyczny chłopiec, a wraz z nim gracze, odkrywa sekrety ogrodu zoologicznego. Program zawiera 36 zadań stymulujących rozwój dzieci na wielu płaszczyznach.

Towarzyskie | dla dzieci | zoo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Mały Adibu z wizytą w zoo Premiera PC

15maja2009

pudełko PL

15maja2009

producent: Mindscape wydawca: Mindscape wydawca PL: CD Projekt S.A.

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Mały Adibu z wizytą w zoo to kolejna gra edukacyjna, w której młodzi użytkownicy komputerów spotykają się z tytułowym, sympatycznym bohaterem oraz grupą jego przyjaciół.

W niniejszej odsłonie zadaniem graczy jest pomóc Małemu Adibu oraz jego wiernym przyjaciołom o imionach Albert, Lili, Malo i Nino w odnalezieniu maluchów, które zniknęły ze zwierzęcego żłobka. Podczas owej wyprawy poszukiwawczej dzieci odkryją sekrety ogrodu zoologicznego i dowiedzą się, jak dbać o zwierzęta, np. jak myć słonia, czesać lwa czy uczyć papużki śpiewu.

Program został dostosowany do poziomu intelektualnego dzieci w wieku przedszkolnym, a w jego skład wchodzi aż 36 zadań, zbaw i piosenek stymulujących rozwój umysłowy młodych odbiorców na wielu płaszczyznach. Gra rozwija między innymi orientację przestrzenną, ćwiczy pamięć i koncentrację, uczy rozpoznawania kształtów, kolorów i wzorów oraz porównywania wielkości i liczby przedmiotów. Prócz tego dzięki opisywanej grze dzieci poznają życie zwierząt i zapoznają się z zasadami higieny. Program promuje ponadto takie wartości, jak: przyjaźń, szacunek i pomaganie innym.

Tak jak pozostałe tytuły z serii, tak i ten oferuje trzy poziomy trudności do wyboru oraz Kącik rodziców, dzięki któremu rodzic może ustawiać parametry programu oraz czas, jaki jego potomek spędzi przed komputerem.

Ostatnia modyfikacja 18 maja 2009

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 3,9 / 10 na podstawie 73 głosów czytelników.

Mały Adibu z wizytą w zoo cena w dniu premiery: 59,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Mały Adibu z wizytą w zoo

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Mały Adibu z wizytą w zoo Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 1.5 GHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 64 MB (GeForce 4 Ti4200 lub lepsza)
  • Windows XP