Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePC
Okładka Maly Adibu z wizyta w zoo (PC)
OkładkaMaly Adibu z wizyta w zoo (PC)

Mały Adibu z wizytą w zoo PC

Maly Adibu z wizyta w zoo

Kolejna gra edukacyjna z Adibu w roli głównej. Tym razem sympatyczny chłopiec, a wraz z nim gracze, odkrywa sekrety ogrodu zoologicznego. Program zawiera 36 zadań stymulujących rozwój dzieci na wielu płaszczyznach.

Towarzyskie | dla dzieci | zoo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Mały Adibu z wizytą w zoo Premiera PC

15maja2009

pudełko PL

15maja2009

producent: Mindscape wydawca: Mindscape wydawca PL: CD Projekt S.A.

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Mały Adibu z wizytą w zoo to kolejna gra edukacyjna, w której młodzi użytkownicy komputerów spotykają się z tytułowym, sympatycznym bohaterem oraz grupą jego przyjaciół.

W niniejszej odsłonie zadaniem graczy jest pomóc Małemu Adibu oraz jego wiernym przyjaciołom o imionach Albert, Lili, Malo i Nino w odnalezieniu maluchów, które zniknęły ze zwierzęcego żłobka. Podczas owej wyprawy poszukiwawczej dzieci odkryją sekrety ogrodu zoologicznego i dowiedzą się, jak dbać o zwierzęta, np. jak myć słonia, czesać lwa czy uczyć papużki śpiewu.

Program został dostosowany do poziomu intelektualnego dzieci w wieku przedszkolnym, a w jego skład wchodzi aż 36 zadań, zbaw i piosenek stymulujących rozwój umysłowy młodych odbiorców na wielu płaszczyznach. Gra rozwija między innymi orientację przestrzenną, ćwiczy pamięć i koncentrację, uczy rozpoznawania kształtów, kolorów i wzorów oraz porównywania wielkości i liczby przedmiotów. Prócz tego dzięki opisywanej grze dzieci poznają życie zwierząt i zapoznają się z zasadami higieny. Program promuje ponadto takie wartości, jak: przyjaźń, szacunek i pomaganie innym.

Tak jak pozostałe tytuły z serii, tak i ten oferuje trzy poziomy trudności do wyboru oraz Kącik rodziców, dzięki któremu rodzic może ustawiać parametry programu oraz czas, jaki jego potomek spędzi przed komputerem.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 3,9 / 10 na podstawie 73 głosów czytelników.

Mały Adibu z wizytą w zoo cena w dniu premiery: 59,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Mały Adibu z wizytą w zoo

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Mały Adibu z wizytą w zoo Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 1.5 GHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 64 MB (GeForce 4 Ti4200 lub lepsza)
  • Windows XP