Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePC
Okładka Maly Adibu w ogrodzie niespodzianek (PC)
OkładkaMaly Adibu w ogrodzie niespodzianek (PC)

Mały Adibu w ogrodzie niespodzianek PC

Maly Adibu w ogrodzie niespodzianek

Kolejna gra edukacyjna dostosowana do poziomu intelektualnego dzieci w wieku od 2 do 5 lat, dzięki której dzieci rozwijają szereg umiejętności, jak orientacja w przestrzeni czy rozpoznawanie kolorów i kształtów.

Towarzyskie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Mały Adibu w ogrodzie niespodzianek Premiera PC

18września2008

pudełko PL

18września2008

producent: Mindscape wydawca: Mindscape wydawca PL: CD Projekt S.A.

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Mały Adibu w ogrodzie niespodzianek to kolejna gra edukacyjna przygotowana z myślą o najmłodszych użytkownikach komputerów. Program wchodzi w skład serii gier z tytułowym chłopcem w roli głównej, a jego zawartość została dostosowana do poziomu intelektualnego dzieci w wieku od 2 do 5 lat.

Omawiana produkcja przenosi młodych odbiorców do tytułowego ogrodu, w którym od niedawna prym wiodą krety przekopujące grządki i niszczące wszystkie kwiatki. Głównym zadaniem gracza jest pomóc w zaprowadzeniu ponownie ładu i porządku w ogrodzie, w złapaniu niesfornych kretów, a później w posprzątaniu i posadzeniu nowych roślin.

Podczas rozgrywki na dzieci czeka 16 zróżnicowanych zadań do wykonania. Oprócz czystej rozrywki, program niesie ze sobą liczne walory edukacyjne, wspomagając rozwój dziecka na wielu płaszczyznach: rozwija umiejętność obserwacji, rozpoznawania kolorów i kształtów, orientację w przestrzeni czy też uczy posługiwania się myszą. A w każdym momencie zabawy mały gracz może liczyć na pomoc Adibu oraz jego przyjaciół.

Ponadto gra oferuje trzy poziomy trudności do wyboru, dzięki czemu zapewnia zabawę i naukę zarówno dwu-, jak i pięciolatkom. Warto również dodać, że tak jak we wszystkich odsłonach serii, tak i w tej znajduje się Kącik rodziców, który pozwala ustawić parametry programu oraz czas, jaki dziecko może spędzić przed ekranem monitora.

Ostatnia modyfikacja 18 maja 2009

Tryb gry: single player  

Nośnik: CD

Mały Adibu w ogrodzie niespodzianek cena w dniu premiery: 59,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Mały Adibu w ogrodzie niespodzianek

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Mały Adibu w ogrodzie niespodzianek Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 800 MHz
  • 128 MB RAM (256 MB przy XP)
  • Windwos 98SE/ME/2000SP4/XP