Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPC
Okładka Magicka: Dungeons & Gargoyles (PC)
OkładkaMagicka: Dungeons & Gargoyles (PC)

Magicka: Dungeons & Gargoyles PC

Kolejne rozszerzenie do gry Magicka – popularnego RPG akcji studia Arrowhead stworzonego w humorystycznej konwencji. Produkcja kontynuuje historię zapoczątkowaną w innym dodatku o tytule „Dungeons & Daemons” i daje nam możliwość eksploracji starego Aldrheim.

To jest dodatek do gry Magicka.

RPG | fantasy | kooperacja | RPG akcji

Magicka: Dungeons & Gargoyles Premiera PC

31października2013

producent: Pieces Interactive wydawca: Paradox Interactive Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Magicka: Dungeons & Gargoyles to dodatek do niezwykle popularnego RPG akcji utrzymanego w realiach fantasy wyprodukowanego przez studio Arrowhead. Rozszerzenie kontynuuje historię zapoczątkowaną w Dungeons & Daemons, a za jego stworzenie odpowiada niewielkie studio Pieces Interactive.

Produkcja przenosi nas z podziemi zamku do opuszczonych ulic starego Aldrheim, gdzie spotykamy zmarłych mieszkańców tamtejszych okolic, którzy oferują nam ogromną ilość questów oraz misji wymagających od nas szeregu rozmaitych zdolności w dziedzinie magii. Dodatek wprowadza kilkunastu nowych przeciwników oraz szereg postaci niezależnych, wokół których toczy się historia zawarta w rozszerzeniu. Rzecz jasna fabuła utrzymana jest w charakterystycznym dla tej produkcji prześmiewczym stylu z wieloma humorystycznymi nawiązaniami do innych gier czy kultury masowej.

Wraz z dodatkiem powraca, znany z Dungeons & Daemons sekretny, najwyższy poziom trudności, wymagający od gracza korzystania z wszystkich poznanych umiejętności i łączenia ich w nowe kombinacje. Tradycyjnie rozgrywkę możemy prowadzić zarówno w pojedynkę, jak i w kooperacji maksymalnie dla czterech osób w trybie offline lub przez Internet.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna / podzielony ekran   Liczba graczy: 1 - 4  

Wymagania wiekowe Magicka: Dungeons & Gargoyles: Odpowiednia dla każdego wieku.

Magicka: Dungeons & Gargoyles Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 2.4 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza)
  • 2 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7/8