Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweANDiOS
Okładka Magic Touch: Wizard for Hire (iOS)
OkładkaMagic Touch: Wizard for Hire (iOS)

Magic Touch: Wizard for Hire

Zabawna gra zręcznościowa, opracowana przez niezależne studio Nitrome, stanowiąca remake flashowej produkcji o tym samym tytule.

Zręcznościowe | fantasy | zagraj za darmo | 2D

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Magic Touch: Wizard for Hire Premiera

25lut2015

AND iOS

producent: Nitrome wydawca: Nitrome

Magic Touch: Wizard for Hire jest grą zręcznościową, w której bronimy zamku przed armią latających najeźdźców. Produkcja jest dziełem niezależnego studia Nitrome, mającego w dorobku Icebreaker: A Viking Voyage, Gunbrick oraz Platform Panic. Tytuł trafił na urządzenia mobilne w modelu darmowym z opcjonalnymi mikropłatnościami.

Magic Touch: Wizard for Hire to remake starej, flashowej produkcji studia Nitrome o tym samym tytule. W grze wcielamy się w czarodzieja, który zostaje zatrudniony przez właściciela pewnego zamku w celu obrony twierdzy przed najeźdźcami. Wróg próbuje dostać się na mury w niekonwencjonalny sposób – z powietrza, z wykorzystaniem balonów.

Przeciwników pozbywamy się kreśląc litery, symbole i kształty narysowane na nietypowych środkach transportu. W ten sposób doprowadzamy do ich przebicia. O ile początkowo zabawa nie nastręcza większych trudności, o tyle już po kilkunastu udanych atakach rośnie liczba przeciwników oraz poziom skomplikowania wzorów (silniejsi wrogowie korzystają nawet z kilku balonów).

Zabawa kończy się w momencie, gdy pierwszy przeciwnik postawi bezpiecznie stopę na murach zamku. Stąd też sednem rozgrywki jest bicie rekordów. Pomagają w tym specjalne zaklęcia, które gracz odblokowuje w zamian za monety zdobywane w trakcie walki (np. spowolnienie czasu, zamiana przeciwników w żaby, utworzenie na murach ściany ognia, czy zamiana zamkowych wież w wieżyczki strzelnicze). Gra cieszy oko ładną, typową dla studia Nitrome, grafiką 2D.

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: mała (do 50 MB)

Wymagania wiekowe Magic Touch: Wizard for Hire: 12+

AND
iOS