Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweANDiOS
Okładka Magic Touch: Wizard for Hire (iOS)

Magic Touch: Wizard for Hire

Zabawna gra zręcznościowa, opracowana przez niezależne studio Nitrome, stanowiąca remake flashowej produkcji o tym samym tytule.

Zręcznościowe | fantasy | zagraj za darmo | 2D

Okładka Magic Touch: Wizard for Hire (iOS)

producent: Nitrome

wydawca: Nitrome

data premiery gry:

25lut2015

AND iOS

Magic Touch: Wizard for Hire jest grą zręcznościową, w której bronimy zamku przed armią latających najeźdźców. Produkcja jest dziełem niezależnego studia Nitrome, mającego w dorobku Icebreaker: A Viking Voyage, Gunbrick oraz Platform Panic. Tytuł trafił na urządzenia mobilne w modelu darmowym z opcjonalnymi mikropłatnościami.

Magic Touch: Wizard for Hire to remake starej, flashowej produkcji studia Nitrome o tym samym tytule. W grze wcielamy się w czarodzieja, który zostaje zatrudniony przez właściciela pewnego zamku w celu obrony twierdzy przed najeźdźcami. Wróg próbuje dostać się na mury w niekonwencjonalny sposób – z powietrza, z wykorzystaniem balonów.

Przeciwników pozbywamy się kreśląc litery, symbole i kształty narysowane na nietypowych środkach transportu. W ten sposób doprowadzamy do ich przebicia. O ile początkowo zabawa nie nastręcza większych trudności, o tyle już po kilkunastu udanych atakach rośnie liczba przeciwników oraz poziom skomplikowania wzorów (silniejsi wrogowie korzystają nawet z kilku balonów).

Zabawa kończy się w momencie, gdy pierwszy przeciwnik postawi bezpiecznie stopę na murach zamku. Stąd też sednem rozgrywki jest bicie rekordów. Pomagają w tym specjalne zaklęcia, które gracz odblokowuje w zamian za monety zdobywane w trakcie walki (np. spowolnienie czasu, zamiana przeciwników w żaby, utworzenie na murach ściany ognia, czy zamiana zamkowych wież w wieżyczki strzelnicze). Gra cieszy oko ładną, typową dla studia Nitrome, grafiką 2D.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: mała (do 50 MB)

Wymagania wiekowe Magic Touch: Wizard for Hire

12+

Najlepsze gry mobilne lutego (Alto’s Adventure, Dark Echo, AG Drive)
Najlepsze gry mobilne lutego (Alto’s Adventure, Dark Echo, AG Drive)

wiadomość3 marca 2015

Omawiamy najlepsze gry mobilne drugiego miesiąca tego roku. Wśród polecanych lutowych pozycji znalazły się takie produkcje jak Alto’s Adventure, Dark Echo, AG Drive czy Heavenstrike Rivals.

Magic Touch: Wizard for Hire – premiera zręcznościówki od Nitrome
Magic Touch: Wizard for Hire – premiera zręcznościówki od Nitrome

wiadomość25 lutego 2015

Niezależne studio Nitrome udostępniło w App Store i na platformie Google Play pierwszą z trzech zapowiedzianych niedawno mini-gier. Jest nią zręcznościówka Magic Touch: Wizard for Hire, wydana w modelu darmowym.

AND
iOS